Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64335.85
5.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3072.1
3.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.1
5.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $553.6
1.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Goldman Sachs, müşterilerinin kripto paralarla İlgilenmediğini söylüyor

Clock
Paylaş
Goldman Sachs, müşterilerinin kripto paralarla İlgilenmediğini söylüyor

ABD’li dev banka Goldman Sachs, kripto paralara olan ilgisizliğini sürdürüyor ve bankanın varlık yönetimi biriminin baş yatırım sorumlusu Sharmin Mossavar-Rahmani, kripto paraların bir yatırım varlık sınıfı olduğunu düşünmediklerini ve hala bu alana ilgi göstermediklerini belirtti.

728×90 muhabbit - Goldman Sachs, müşterilerinin kripto paralarla İlgilenmediğini söylüyor300x250 muhabbit - Goldman Sachs, müşterilerinin kripto paralarla İlgilenmediğini söylüyor

Mossavar-Rahmani, bankanın kripto paraları bir yatırım varlık sınıfı olarak görmemesinin altını çizerken, bu görüşünün son fiyat artışlarına rağmen değişmediğini vurguladı. Wall Street Journal’a verdiği röportajda Mossavar-Rahmani, “Bunun bir yatırım varlık sınıfı olduğunu düşünmüyoruz” dedi.

Kripto paralara değer atanamaz

Coindesk‘in haberine göre; Mossavar-Rahmani, diğer TradFi devlerinin kripto paralara yönelik artan ilgisine rağmen, kendi müşterilerinin kripto paralara karşı isteksiz olduğunu ifade etti. Ayrıca kripto varlıklarına değer atamanın zorluğunu ve bu nedenle değerlendirmenin mümkün olmadığını vurguladı. Sektördeki çifte standartları eleştirdi ve kripto para meraklılarının finansın demokratikleşmesini savunurken, aslında kararların kontrolünün birkaç kişi tarafından verildiğini öne sürdü.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar