Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66324.34
-0.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3205.58
0.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.36
-2.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.5
1.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Goldshell, Ev İçin Tasarlanmış Madencilik Teçhizatını Asya’da Piyasaya Sürecek!

Kripto para madenciliği ekipmanı üreticisi Goldshell, Asya pazarlarında insanların evlerinde madencilik yapabilmesi için yeni bir ürünü piyasaya süreceğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Goldshell, Ev İçin Tasarlanmış Madencilik Teçhizatını Asya’da Piyasaya Sürecek!

Goldshell şirketinin yeni madenci kiti, önceki modellerinden daha küçük ve daha sessizdir. Merkezi bir bilgisayara bağlantı kurulmasına ihtiyacı yoktur. Ev için tasarlanmış madencilik kiti, sadece bir ağ kablosu ve bir güç kaynağı ile çalışabilir.

Goldshell, yeni ürününde; daha düşük elektrik tüketiminin olduğunu, maliyetlerin düştüğünü ve çevreye verdiği etkileri azalttığını iddia ediyor.

728×90 muhabbit - Goldshell, Ev İçin Tasarlanmış Madencilik Teçhizatını Asya'da Piyasaya Sürecek!300x250 muhabbit - Goldshell, Ev İçin Tasarlanmış Madencilik Teçhizatını Asya'da Piyasaya Sürecek!

Ancak şirket, makinelerin verimliliği konusunda eleştirilere maruz kaldı. Bir kullanıcı, günlük en az 0,60 $ kadar düşük bir getiri karşılığında satın almaya değer olup olmadığını sordu.

Kripto para madenciliği makineleri, Covid-19’un sebep olduğu küresel arz sıkıntısı ve aynı zamanda uzaktan çalışmanın popüler hale geldiği için işlem gücü talebinin artmasıyla yarı iletkenlerin kullanımının artmasına neden oldu.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar