Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64794
-3.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3420.36
-4.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.02
-10.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $581.5
-4.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Google Cloud, Veri Programı BigQuery için 11 Yeni Blok Zinciri Desteğini Açıkladı!

Google Cloud, açık veri programı olan BigQuery için destek verdiği blok zincirlerine 11 adet daha ekledi

Clock
Paylaş
Google Cloud, Veri Programı BigQuery için 11 Yeni Blok Zinciri Desteğini Açıkladı!

Google Cloud, Web3 topluluğuna gelişmiş veri erişimi ve analiz yetenekleri sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Google Cloud BigQuery genel veri kümeleri programı için destek verdiği blok zincirlerine 11 adet daha eklemede bulundu. Eklenen blok zincirleri ise şu şekilde: Avalanche, Arbitrum, Cronos, Ethereum (Görli), Fantom (Opera), Near, Optimism, Polkadot, Polygon Mainnet, Polygon Mumbai ve Tron yer alıyor. Böylelikle desteklenen toplam blok zinciri sayısı da 19‘a yükselmiş oldu.

728×90 muhabbit - Google Cloud, Veri Programı BigQuery için 11 Yeni Blok Zinciri Desteğini Açıkladı!300x250 muhabbit - Google Cloud, Veri Programı BigQuery için 11 Yeni Blok Zinciri Desteğini Açıkladı!

Google Cloud Web3 Küresel Başkanı James Tromans, konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada bu genişlemenin topluluk odaklı olduğunu belirtti ve ekledi:

“Genelde insanlar “Bugün, bu 3 zincirde kaç NFT oluşturdu?” ya da “EVM zincirleri üzerinde kaç adet aktif cüzdan var?” gibi soruların cevaplarını öğrenmek istiyorlar. BigQuery üzerinde daha fazla zincire erişimin olması Web3 topluluğunun birçok cevaba çok daha kolay ulaşmasına imkan sağlayacak.”

Google Cloud Web3 Küresel Başkanı James Tromans

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar