BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Google Üzerindeki NFT Aramaları Rekor Kırıyor!

Google üzerindeki NFT (Non-Fungible Token) aramaları rekor kırıyor.

Yayın:

-

NFT muhabbit

Google üzerindeki NFT (Non-Fungible Token) aramaları rekor kırıyor.

The Block tarafından toplanan verilere göre NFT’lere olan ilgi ciddi bir şekilde artıyor.

Google Arama Verileri (NFT)

Ünlülerin, spor dünyasının ve şirketlerin de dahil olması ile birlikte bir anda büyük bir piyasa haline gelen NFT ekosistemi, kripto para piyasasındaki en önemli gündemlerden biri olarak öne çıkıyor. Rekor fiyatlara satılan NFT’ler ile birlikte sanatçıların ve şirketlerin de ilgisini çekmeyi başaran ekosistem birçok yeni atılımı da beraberinde getiriyor.

İlgi ile birlikte NFT satışlarının gerçekleştirilebildiği platformlarda hareketlilik de artarken, platformları kullanan kullanıcı sayısı ve haftalık ziyaretçi sayısı da rekor kırmaya devam ediyor.

Haftalık Kullanıcı Sayısı

NBA TopShot tarafına olan ilgi zirvede bulunurken Axie Infinity, Sorare, CryptoKitties, CryptoPunks gibi platformlar da trafiğini ciddi derecede artırmış görünüyor. 8 Mart haftasına bahsi geçen websitelerini 398,800 kullanıcı ziyaret etmiş durumda.

Haftalık işlem miktarına bakıldığında ise NBA TopShot ve CryptoPunks arasında büyük bir çekişme göze çarpıyor. Diğer platformlara göre çok daha popüler olan ve işlem hacimlerini oluşturan iki platform da birçok kullanıcı tarafında merakla takip ediliyor.

Haftalık Trade Hacmi

Bildiğiniz üzere bir blockchain oyunu olan ve NFT’leri bünyesinde barındıran My Neigbour Alice (ALICE), ICO’da 0.125 $’dan satılmıştı. Dün itibarıyla işlemlere başlayan ALICE, Binance üzerinde 60 $ seviyelerine kadar yükselerek adeta rekor kırmıştı.

NFT tarafında yaşanan çılgınlığı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler