Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60027.89
2.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3201.32
1.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.12
1.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.1
0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Grayscale,SEC Davasını kazandı!

Grayscale SEC davasında karar belli oldu.

Clock
Paylaş
Grayscale,SEC Davasını kazandı!

Grayscale SEC davasında karar belli oldu. Davanın kazananı Grayscale oldu. ABD Federal Mahkemesi, Grayscale’ın dilekçesinin kabul edilmesi ve komisyon kararının kaldırılmasına karar verdi.

Hatırlayacağınız üzere SEC, Grayscale’ın Bitcoin Trust’ı (GBTC) ETF’e dönüştürme girişimini reddetmişti. SEC’in bu hamlesi üzerine Grayscale konuyu mahkemeye taşımıştı. Mahkeme ise SEC’in yeniden başvuruyu gözden geçirmesine karar verdi.

728×90 muhabbit - Grayscale,SEC Davasını kazandı!300x250 muhabbit - Grayscale,SEC Davasını kazandı!

Grayscale’in SEC’e karşı kazandığı zafer sonrası Bitcoin cephesinde ani yükselişler gözlemlendi. Lider kripto para birimi Bitcoin güncel olarak 27.520 dolardan işlem görüyor.

Grayscale Investments, ilk olarak Ekim 2021’de GBTC kapalı uçlu fonunun borsa yatırım fonuna dönüştürülmesi için başvuruda bulunmuştu. ABD Menkul Kıymetler Borsa ve Komisyonu ise vermiş olduğu kararda düzenleyici kurumun piyasa manipülasyonunun önlenmesine ilişkin sorularına ve diğer endişelerine yanıt veremediğini belirterek başvuruyu reddetmişti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar