Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65255.01
1.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3148.52
2.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.56
3.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $569.8
1.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Güney Koreli Hukuk Firması, TerraForm Kurucusu Do Kwon’a Dava Açıyor!

TerraForm Labs’ın hukuk ekibinden çoğu kişinin LUNA ve UST krizinin ardından istifa etmesiyle, bu dava bir bakıma zamansız açılmış oldu.

Clock
Paylaş
Güney Koreli Hukuk Firması, TerraForm Kurucusu Do Kwon’a Dava Açıyor!

Güney Kore yetkilileri, Terra’nın düşüşünü aktif olarak araştırıyor. Ülkenin düzenleyicileri kripto para endüstrisi ile yakından ilgili ve kripto paraları düzenlemek için acele ediyorlar.

TerraForm Labs kurucusu Do Kwon, düzenleyicileri göz önünde bulundurarak blok zinciri ağını canlandırmanın yollarını arıyor. Bununla birlikte Güney Koreli bir hukuk firması olan LKB & Partners’ın Do Kwon’a dava açtığı haberleri de peşi sıra geldi.

728×90 muhabbit - Güney Koreli Hukuk Firması, TerraForm Kurucusu Do Kwon'a Dava Açıyor!300x250 muhabbit - Güney Koreli Hukuk Firması, TerraForm Kurucusu Do Kwon'a Dava Açıyor!

İlginizi çekebilir: LUNA ve UST Krizinin Arkasındaki İsim Do Kwon Kimdir?

terra do kwon - Güney Koreli Hukuk Firması, TerraForm Kurucusu Do Kwon'a Dava Açıyor!

LKB Çalışanları LUNA ve UST’den Zarar Etmişler

Do Kwon bildiğiniz gibi Güney Kore vatandaşı ve bu durum davanın ülkede istenilen yönde ilerlemesini sağlayabilir. Yine buna ek olarak, hukuk firması LKB, Terra’nın diğer kurucu ortağı Daniel Shin’i de dava etmek istiyor.

LKB çalışanlarının LUNA ve UST krizinde para kaybettikleri için dava açma konusunda ısrarcı oldukları söyleniyor. LKB’nin ortaklarından Kim Hyeon-Kwon, bir gazete ajansına şunları söyledi:

“Hukuk firmasında ilgili yatırımcılar var ve Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı Mali Soruşturma Birimi’nde Kwon hakkında şikayette bulunacağız.”

Bunun yanı sıra LKB, Do Kwon’un Güney Seul Bölgesi Savcılık Ofisi’ndeki mülküne el konulması için geçici bir haciz başvurusunda bulunacak. TerraForm Labs’ın hukuk ekibinden çoğu kişinin LUNA ve UST krizinin ardından istifa etmesiyle, bu dava bir bakıma zamansız açılmış oldu.

BNB Chain, Terra’ya Desteğini Genişletiyor

Binance, BNB Chain’in Terra blok zincirinden geçiş yapmayı planlayan projeler için destek sağlayacağını açıkladı.

BNB Chain Yatırım Direktörü Gwendolyn Regina, aynı konuyu detaylandırdı ve şunları söyledi:

“Piyasadaki birçok kişi için zor bir zaman ve biz BNB Chain olarak, kripto para topluluğundan daha geniş bir kitleyi BNB Chain ekosistemine davet etmek istiyoruz.

Yapmak istediğinizi biliyoruz ve bunu yapmanıza yardımcı olmak için sağlam bir destek altyapısı oluşturduk.“

Daha fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar