Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66485.68
3.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3482.68
2.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.06
4.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.2
3.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

HashKey, Hong Kong’da Lisans Aldı!

Hong Kong merkezli HasKey, Hong Kong’taki yeni regülasyon kuralları çerçevesinde kripto para lisansı alan ilk borsa oldu.

Clock
Paylaş
HashKey, Hong Kong’da Lisans Aldı!

Hong Kong merkezli HashKey, Hong Kong’da lisans almayı başardı. Böylelikle Hong Kong’daki yeni regülasyon kuralları çerçevesinde kripto para lisansı alan ilk borsa olmuş oldu. HashKey bu lisansla birlikte ülkede profesyonel yatırımcılardan bireysel kullanıcılara kadar hizmet verme yetkisine sahip olacak.

728×90 muhabbit - HashKey, Hong Kong'da Lisans Aldı!300x250 muhabbit - HashKey, Hong Kong'da Lisans Aldı!

Regülasyonlar Sonrası Lisans Almayı Başaran İlk Borsa!

Hong Kong’un Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) tarafından iki önemli lisans alan HasKey, artık bölgede resmi olarak kripto para hizmetleri verebilecek.

Tip1 ve Tip7 lisanslarının sahibi olan HashKey, Tip1 lisansı ile Hong Kong’un menkul kıymetler yasaları kapsamında kripto para alım satım platformu işletebilecek. Tip7 lisansı ise şirkete, hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılarına otomatik ticaret hizmetleri sunmasına olanak sağlıyacak.

HashKey aldığı lisans sonrası şu açıklamalarda bulundu:

“Sektör, bir bütün olarak daha fazla şeffaflığa tanık olacak ve bu da yatırımcı güveninde önemli bir artışa yol açacak.”

HashKey

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar