Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65870.43
-0.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3389.55
-2.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.91
-3.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.2
-0.60%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

HashKey, Yeni Telegram Oyunuyla 10 Milyon HSK Dağıtıyor

Clock
Paylaş
HashKey, Yeni Telegram Oyunuyla 10 Milyon HSK Dağıtıyor

Asya merkezli kripto para finansal hizmetleri firması, platform tokeni HSK için topluluk airdrop’unu duyurdu. HashKey Group, kullanıcıların DejenDog adlı bir Telegram oyunu oynayarak kazanabilecekleri HSK tokeni için bir airdrop başlattı.

HashKey, HSK Tokeni için Yeni Telegram Oyunuyla Kullanıcılarına HSK Kazanma Fırsatı Sunuyor

Şirket Salı günü yaptığı açıklamada kullanıcıların artık “DejenDog” adlı bir Telegram oyununu oynayarak belirlenen görevleri tamamlayarak HSK tokenlerini talep edebileceklerini söyledi. Kullanıcılar ayrıca Telegram’daki DejenDog tap-to-earn mini oyununu oynayarak tokenları geri almak için ek puanlar kazanabilirler. HashKey planlanan listelemeden önce toplam 10 milyon HSK token dağıtmayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - HashKey, Yeni Telegram Oyunuyla 10 Milyon HSK Dağıtıyor300x250 muhabbit - HashKey, Yeni Telegram Oyunuyla 10 Milyon HSK Dağıtıyor

Son zamanlarda Telegram oyunları, Notcoin, Hamster Kombat, Yescoin, Tapswap ve PixelTap gibi projelerle popülerlik kazanmış durumda. Bu projelerin birçoğu, kullanıcıların bir düğmeye dokunarak oyun içi para kazanmaları amacıyla tasarlanmıştır.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar