Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53403.29
3.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3154.18
3.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.93
6.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.7
3.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Hawksight Ön Satışı Raydium Üzerinde Gerçekleşecek!

Hawksight IDO’su, Raydium AcceleRaytor üzerinde gerçekleşecek!

Clock
Paylaş
Hawksight Ön Satışı Raydium Üzerinde Gerçekleşecek!

Solana ağı üzerinde merkeziyetsiz bir borsa olan Raydium, yeni bir IDO gerçekleştireceğini Twitter üzerinden duyurdu. Raydium’un launchpad görevini üstlenen AcceleRaytor’da satışa sunulacak olan Hawksight (HAWK) 20 Nisan 2022 tarihinde piyasaya sürülecek.

Binance BannerBinance Banner

Raydium’un açıklamalarına göre satış, iki farklı periyot ile gerçekleşecek.

HAWK AcceleRaytor Public Raise Ayrıntıları

Hawksight’ın (HAWK) 20.000.000 adeti ön satışta satılacak. Satış ile birlikte 240.000 USDC’lik bir fonlama oluşması bekleniyor. Bununla birlikte her bir tokenın fiyatlaması 0.012 USDC olacak şekilde satışa sunulacak.

Çekiliş sistemine göre yapılacak satışta, biletine satış hakkı çıkan kullanıcılar, her bir bilet için 60 USDC’lik alım gerçekleştirebilecek. Ön satışa katılım sağlayanlar 1 biletle, 5000 adet HAWK alabilecek.

Toplamda 4.000 adet bilete katılım hakkı tanınacak ve IDO havuzu satın alımlar için 12 saat boyunca açık tutulacak. Belirtilen süre içerisinde satışa hak kazanan kullanıcılar, havuzlara dahil olabilecek.

İlginizi çekebilir: IDO Nedir?

Bilet kazanabilmek için Raydium üzerinde satıştan en az 7 gün önce stake edilmiş 100 RAY bulundurulması gerekirken, stake edilen her 100 RAY için yeni bir bilet hakkı tanınacak.

IDO’ya katılmak isteyen kullanıcıların RAY’lerini stake etmesi gerekecek. Kullanıcılar bir cüzdandan maksimum 5 bilet alabilecek.

Hawksight Hakkında

Hawksight, DeFi’i herkese ulaştırmak üzere oluşturulmuş bir uygulamadır. Platform üzerinde otomatikleştirilmiş DeFi stratejileri ile getiri elde edebiliyorsunuz. Bu işlem için yapmanız gereken ise platforma USDC yatırmak.

Hawksight

Kullanıcılar, uygulamanın yapay zeka odaklı ticaret sinyallerini, DeFi- NFT’lerini ve GameFi yardımcı programlarını kullanarak daha kolay bir şekilde yatırım kararları verme imkanı elde edebiliyor.

Raydium üzerinde gerçekleşecek olan satışlara katılıyor musunuz?

Satış hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar