Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65255.01
1.46%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3148.52
2.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.56
3.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $569.8
1.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Her Şey Blockchain İçin! Avustralya’da Dev Anlaşma!

Binance Avustralya, Blockchain Avustralya ile masaya oturdu.

Clock
Paylaş
Her Şey Blockchain İçin! Avustralya’da Dev Anlaşma!

Binance Avustralya, başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto para birimlerinin ve Blockchain teknolojisinin benimsenmesi için Blockchain Avustralya ile masaya oturdu. Bugün (25.09.2020) duyurusu yapılan anlaşmayla birlikte Binance Avustralya tıpkı yerel endüstri uzmanları gibi Blockchain Avustralya’da yer alarak Blockchain’in benimsenmesi doğrultusunda çalışmalara eşlik edecek.

CoinMarketCap’in trade hacmi verilerine göre en büyük kripto para borsası unvanına sahip olan Binance’ın, Avustralya kolunun CEO’su Jeff Yew, Avustralya’da Blockchain teknolojisinin kullanımı hakkında eğitim verileceğinden bahsetti.

728×90 muhabbit - Her Şey Blockchain İçin! Avustralya'da Dev Anlaşma!300x250 muhabbit - Her Şey Blockchain İçin! Avustralya'da Dev Anlaşma!

“Avustralya’nın Blockchain teknolojisi ve dijital para birimlerinin sunduğu fırsatları yakalaması gerekiyor. Bunu sağlamak ve finansal hizmet yeniliklerine odaklanmayı teşvik etmek amacıyla endüstriyle çalışıp sesimizi duyuracağımız yer olan Blockchain Avustralya’ya katılmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bınance Avustralya CEO’su Jeff Yew

Blockchain Avustralya, Binance Avustralya’ya Kucak Açıyor!

Blockchain Avustralya’nın CEO’su Steve Vallas, Binance Avustralya’yı aralarında görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“Avustralya’da etkin bir şekilde farkındalık oluşturmaya ve Blockchain teknolojilerinin benimsenmesi yönündeki çabalarımıza devam etmemiz için ekonomik yönünden bakıldığında endüstri liderleriyle çalışmamız büyük önem arz ediyor. Bu nedenle Binance Avustralya’yı en yeni üyemiz olarak aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bununla birlikte kripto para birimleri konusundaki uzmanlıkları ve uluslararası bağlantıları sebebiyle de daha ileriye gidebileceğimize inanıyoruz.”

Blockchaın Avustralya CEO’su Steve Vallas

Daha fazla Binance haberi için: Binance Haberleri
Daha fazla borsa haberi için: Kripto Para Borsa Haberleri
Daha fazla Blockchain haberi için; Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar