Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59154.92
4.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3343.17
2.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.23
1.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $411.8
3.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Heroes Chained IDO’su Avalaunch’ta!

Avalanche ekosisteminde yer alan ve oyuncuların ilgisini çeken Heroes Chained’in IDO’su, Avalaunch’ta gerçekleşiyor.

Clock
Paylaş
Heroes Chained IDO’su Avalaunch’ta!

Öne çıkan blockchain tabanlı oyun projesi Heroes Chained’in, Avalaunch üzerinde IDO’su gerçekleşiyor. Heroes Chained projesi, Avalanche blokchain’ini kullanıyor ve Türk bir ekip tarafından yönetiliyor. Haberimizde sizlerle Heroes Chained’e ve Avalaunch’ta yapılacak IDO’ya dair bilgiler paylaşıyor olacağız.

Binance BannerBinance Banner

İlginizi çekebilir: IDO Nedir?

Heroes Chained Hakkında

Heroes Chained bir aksiyon RPG oyunu. Orta dünyaya benziyor. Ventuna gezegeni insan, elf, orc, cüce, vb. ırklara ev sahipliği yapıyor. Proje ekibi ayrıca daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bir ırkı daha tasarlıyor. Oyun içerisinde PvP dövüşler, resmi ve gayri resmi turnuvalar, ligler, alışveriş, sohbet, klanlaşma ve sosyalleşme gibi aktiviteler oyuncuları bekliyor olacak.

İlginizi çekebilir: Avalanche Network Nedir?

Oyunda ayrıca, PvE denilen çevreye yani oyun yazılımına karşı oynama modu da etkin. Her oyuncu bir lonca sahibi. Loncasında kahramanları var. Dilediğinizce adette, her ırktan, sınıftan kahramanınız olabilir. Buradaki kahramanlar bildiğiniz orta dünya RPG kahramanları. Ayrıca bir garajınız var çünkü şehir dışında dolaşmak için uygun bir karavana ihtiyacınız var. Şehir dışında uzaklaştıkça daha tehlikeli bölgelere geçiyorsunuz.

Heroes chained hakkında

Malzemelerden aletler, parçalar geliştirmeli veya satın almalısınız. Garajınızı geliştirmelisiniz. Yani geliştirme modu da var. Şehir dışında gezerken keşif yapmak, bazı kaynakları, tokenları, NFT’leri bulmak mümkün. Ve tabii ki de RPG’nin vazgeçilmezi zindanlar. Zindanlarda yaratıklarla savaşarak adım adım hedefe ulaşmak, en sonunda boss’u da yenip ganimeti elde etmek. Bulmacalı zindanlar. Çok zengin bir oyun deneyimi söz konusu. Tüm oyunu burada anlatmak kolay değil. Sosyal medya hesaplarına abone olmanızı ve oradan projeyi takip etmenizi tavsiye ederiz.

İlginizi çekebilir: Avalaunch Nedir?

Heroes Chained Partner ve Destekçileri

Heroes Chained projesinin kurucu ortaklarından olan Ersin Taşkın aynı zamanda CTO olarak teknik ekibi yönetiyor. Heroes Chained projesi ekibiyle ön plana çıkıyor. Diğer kurucu ortak Mevlüt Dinç, Türk oyun sektörünün kurucu babası olarak biliniyor. İngiltere’de oyun geliştiricisi ve yapımcısı olarak müthiş bir kariyerin ardından 2000 yılında ülkemize geliyor ve oyun sektörünün gelişmesinde öncü bir rol üstleniyor. Activision, Ubisoft, Super Nintendo gibi dünya devlerine oyunlar üretmiş. Dünya çapında ödüller kazanan oyunlar geliştirmiş. Türkiye’de de İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football, Süper Can gibi oyunlarıyla ünlü.

Heroes Chained hakkında daha fazla haber için buraya bakabilirsiniz.

3-B modelleme tarafında ise Onur Can Çaylı var. O da Amerika’da Sony Pictures, DreamWorks, Marvel, Sega, Massive Black, Lola Vfx, Gradient Fx, HBO, Netflix gibi şirketlerde Game of Thrones, The Amazing Spider Man, Terminator Genisys, Avengers: Age of Ultron, Antman, Man in Black 3, Marvel vs Capcom, Sonic Rise of the Relics gibi projelerde çalışmış. Game of Thrones’taki Ak Gezenler ırkının yaratıcısı ve tasarımcısı.

Avalanche altyapısını kullanan Heroes Chained, Muhabbit Capital’in de aralarında olduğu piyasadaki önemli kuruluşlardan yatırım ve destek almış durumda. İşte Heroes Chained projesine partnerlik yapan kuruluşlar:

Yatırımcılar

IDO Etkinliği Ne Zaman ve Nasıl Olacak?

Projenin IDO’su Avalaunch platformu üzerinde. İşte IDO’ya ait detaylar:

  • Toplam Arz: 100 milyon HeC
  • 2.857 milyon HeC 0.35 dolar üzerinden
  • Satış Hacmi: 1 milyon dolar
  • Vesting: Token Generation Event sonrası %20 ve 6 ay boyunca aylık lineer vesting

Kayıt Takvimi

  • Kayıt Açılış Tarihi: 13 Ocak 2022 saat 15:00 (UTC)
  • Kayıt Kapanışı: 16 Ocak 2022 saat 06:00 (UTC)

Satış Takvimi

  • Validatör Round Başlangıcı: 17 Ocak 2022 saat 06:00 (UTC)
  • Validatör Round Kapanışı: 17 Ocak 2022 saat 15:00 (UTC)
  • Staking Round Başlangıcı: 17 Ocak 2022 saat 15:30 (UTC)
  • Staking Round Kapanışı: 18 Ocak 2022 saat 06:00 (UTC)

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar