BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Hilton’un Kedi Portresi 40 Ethereum’a Satıldı!

Paris Hilton, Munchkin adındaki kedisinin portresini açık artırma ile 40 ETH’a sattı.

Yayın:

-

Hiltonun kedi portresi 40 ethereuma satıldı

Dönem dönem adından iş hayatından daha çok özel hayatıyla söz edilen Hilton’ların genç iş kadını Paris Hilton, Munchkin adındaki kedisinin portresini açık artırma ile sattı.

13 Ağustos günü Paris Hilton sosyal medya platformu Twitter üzerinde bir video paylaştı. Videoda kedisi Munchkin’i karşısına alan Hilton, kedisinin dijital bir portresini çizdi. Çizim tabletinden yaptığı portreyi Cryptograph üzerinden açık artırmaya çıkardığını açıkladı. Açık artırmadan elde edilen gelirlerin ise evsiz insanlara yemek ve yatacak yatak dağıtımı yapan üç farklı hayır kurumuna (The LA Food Bank, Meals On Wheels ve BB4Homeless) bağışlanacağını açıkladı.

72 saat süren açık artırmanın sonucunda portreyi kazanan ismin kimliği açıklanmadı. Ancak aynı şahsın daha önce Bitcoin.com’un kurucusu Roger Ver ve Ethereum Vakfı araştırmacısı Vlad Zamfir tarafından yapılan tabloları aldığı öğrenildi.

Ayrıca Ethereum tabanlı açık artırma platformu Cryptograph’ta 72 saatlik açık artırmadan sonra portrenin 40 ETH karşılığında satıldığı öğrenildi. An itibarıyla (18.08.2020/11:55) 17.227 Amerikan dolarına yani 127.237 Türk lirasına tekabül eden bu miktar üç farklı hayır kurumuna bağışlanmaya başlandı.

Kripto para dünyası farklı şekillerde gündeme gelmeye devam ediyor. Tüm dünyada bilinen Hilton otellerinin varisi Paris Hilton’un bu konudaki icraatları da gündeme gelmesini, benimsenmesini sağlayan yollardan sadece biri.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler