Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51786.08
2.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3026.21
3.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.98
4.40%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $381.4
2.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Hive Bittrex Listelemesinden Sonra Steem’i Geçti!

Steem kapışmasında Hive, öne geçmiş görünüyor.

Clock
Paylaş
Hive Bittrex Listelemesinden Sonra Steem’i Geçti!

Steem (STEEM) “blockchain”inde gerçekleşen hard forkun ardından Hive (HIVE), Bittrex’te listelenmişti. Listelenmenin ardından ise önemli bir yükseliş gösteren Hive, yatırımcıların ilgisini çekmeye başlamış durumda.

Bittrex’te HIVE şu anda 0.312 $’dan işlem görürken, STEEM ise aynı platformda yaklaşık 0.173 $’dan işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

Bittrex, Ionomics, ProBit ve BlockTrades verilerine göre sadece birkaç gün içinde, HIVE dört kripto para borsasında listelenmiş durumda. Yapılan hard fork duyurusunda HIVE, listeleme için bir dizi borsanın çalıştığını belirtmişti. Huobi ve Binance’te listelenme için de başvuru yapıldığı Hive ekibi tarafından açıklandı.

Hive.blog cüzdanları şu anda geliştirilmekte ve yakında hazır olacağı da açıklanmış durumda. O zamana kadar ise PeakD.com cüzdanı HIVE için kullanılabilir durumda. . (PeakD, Steem platformunun Hive tabanlı versiyonu olarak tanımlanabilir.)

Hive ayrıca, ağı geliştirmek ve işlevselliğini artırmak adına yakın gelecekte ikinci bir hard fork olacağını da şimdiden açıklamış durumda.

Steemit INC Tokenleri Forka Dahil Edilmedi

Hive hard forka Steemit INC tokenlerini dahil etmemiş, bu sayede Justin Sun’dan kurtulabilmeyi hedeflemişti. Bu sayede eski Steem yeni Hive topluluğu ile Justin Sun arasında oluşan problemin son bulması beklenmekte.

Hive hard forku, Şubat ayında Steemit Inc’nin, Justin Sun tarafından satın almasının ardından kullanılmaması gereken Steemit tokenlerinin kullanılması ile başlayan sürecin devamında ortaya çıkmıştı. 30’dan fazla eski Steem geliştiricisi şimdilerde ise Hive “blockchain”i için çalışmaya başlamış durumda.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar