Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69090.8
0.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3756.22
0.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.69
-1.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.4
-0.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Hong Kong Bireysel Yatırımcıların Kripto Para Ticareti Yapmasına Onay Verdi!

Hong Kong Menkul Kıymetler Komisyonu, 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren bireysel yatırımcıların kripto para ticaretine izin vereceklerini açıkladı.

Clock
Paylaş
Hong Kong Bireysel Yatırımcıların Kripto Para Ticareti Yapmasına Onay Verdi!

Hong Kong Menkul Kıymetler Komisyonundan kripto para yatırımcılarına yönelik hamle geldi. Hong Kong Menkul Kıymetler Komisyonu, perakende yatırımcıların sektöre yönelik yeni kurallarına göre kripto para ticareti yapabileceklerini belirtti. 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren bireysel yatırımcıların kripto para ticareti yapabilecekler.

728×90 muhabbit - Hong Kong Bireysel Yatırımcıların Kripto Para Ticareti Yapmasına Onay Verdi!300x250 muhabbit - Hong Kong Bireysel Yatırımcıların Kripto Para Ticareti Yapmasına Onay Verdi!

Hong Kong’ta 1 Haziran 2023 İtibarıyla Yeni Sanal Varlık Sağlayıcısı Kuralları Geçerli Olacak!

Hong Kong’ta 1 Haziran 2023 tarihi itibarıyla bireysel yatırımcılara ticaret hizmetler sunulmaya başlanacak olup aynı zamanda kripto para ticaret platformlarına destek sağlanacak. Böylelikle perakende yatırımcılar da Bitcoin ve Ethereum gibi büyük ve güvenilir kripto paraları alıp satabilecekler. Bildiğiniz üzere Hong Kong atmış olduğu adımlarla kripto para konusunda bölgesinde öncü olmak istediğini kanıtlamıştı. Bu kapsamda da düzenleyici kurumlar, sektör ile ilgili bazı girişimlerde bulunuyor. Bunun sonucunda da büyük şirketler, bölgede faaliyet göstermek için önemli adımlarda bulunuyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar