Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66486
4.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3482.34
2.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.06
4.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $588.9
3.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bankacılık Devi HSBC’den ETF Hamlesi!

Hong Kong’un önde gelen bankalarından HSBC ETF konusunda önemli bir adım attı. Banka Hong Kong’daki müşterilerinin Bitcoin ve Ethereum ETF’leri alıp satmasına izin verecek.

Clock
Paylaş
Bankacılık Devi HSBC’den ETF Hamlesi!

Hong Kong’un önde gelen bankalarından HSBC ETF konusunda önemli bir adım attı. Banka Hong Kong’daki müşterilerinin Bitcoin ve Ethereum ETF’leri alıp satmasına izin verecek. HSBC, 26 Haziran 2023 tarihinden itibaren müşterilerinin Hong Kong borsasında listelenen Bitcoin ve Ethereum ETF’lerini alıp satmalarına izin vermeye başladı. Banka yapmış olduğu bu hamleyle birlikte Hong Kong’da ETF alım satımlarına izin veren ilk banka olarak kayıtlara geçmiş oldu. HSBC müşterileri bugün itibarıyla dijital varlık ürünlerine erişim sağlayabilecek olup, bankanın gün içerisinde hizmetini başlatması bekleniyor.

728×90 muhabbit - Bankacılık Devi HSBC'den ETF Hamlesi!300x250 muhabbit - Bankacılık Devi HSBC'den ETF Hamlesi!
etf 1 1200x600 - Bankacılık Devi HSBC'den ETF Hamlesi!

Şu anda, Hong Kong’da listelenen ETF’ler arasında CSOP Bitcoin Vadeli İşlemler ETF, CSOP Ethereum Vadeli İşlemler ETF ve Samsung Bitcoin Vadeli İşlemler bulunuyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar