Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $55982.96
9.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3218.47
4.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.14
6.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
2.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Huobi, 150.000 Dolar Değerinde “COTI” Ödüllü Etkinlik Düzenliyor!

Huobi’den yeni etkinlik duyurusu geldi.

Clock
Paylaş
Huobi, 150.000 Dolar Değerinde “COTI” Ödüllü Etkinlik Düzenliyor!

Son dönemlerde yaptığı kampanyalar ve etkinlikler ile adından söz ettiren, sektörün önde gelen kripto para borsası Huobi, yeni bir etkinlik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Huobi Global’in resmi blog gönderesinde paylaşılan bilgilere göre, borsa, 26 Ağustos tarihinde listelediği kripto para birimi COTI için 150.000 Dolar değerinde COTI ödüllü yeni işlem kampanyası başlatıyor.

Binance BannerBinance Banner

Dört farklı şekilde düzenlenecek olan etkinliğin 3-16 Eylül tarihleri arasında yapılacağı belirtildi. Etkinliğe ait detaylar ise şu şekilde;

Etkinlik I: İşlem Yapın, 50.000 USDT Değerinde COTI’yi Paylaşın

Etkinlik Tarihi3 – 9 Eylül

  • Kampanya süresi boyunca kimlik doğrulamasını tamamlayan ve en az 300 USDT değerinde COTI spot işlem yapan yeni kullanıcılar 10.000 USDT değerinde COTI ödül havuzunu eşit olarak paylaşacak.
  • Kampanya süresi boyunca en az 500 USDT değerinde spot işlem yapan yeni ve eski kullanıcılar 15.000 USDT değerinde COTI ödül havuzunu eşit olarak paylaşacak.
  • Kampanya süresi boyunca en az üç gün üst üste, günlük en az 500 USDT değerinde spot işlem yapan yeni ve eski kullanıcılar 25.000 USDT değerinde COTI ödül havuzunu eşit olarak paylaşacak.

Etkinlik II: COTI Yatırma İşlemi Yapın, 50.000 USDT Değerinde COTI’yi Paylaşın

Bu etkinlikte ise 3 – 9 Eylül tarihleri arasında Huobi platformuna COTI yatıran kullanıcılar net yatırma hacimlerine oranla 100.000 COTI ödüllü havuzdan pay alma şansına sahip olacak.

Etkinlik III: Huobi Earn Sabit Staking ile %50’ye Varan YGO’dan Faydalanın

Etkinlik Tarihi: 9 – 16 Eylül

TokenStaking SüresiTahmini YGOBireysel Alt LimitBireysel Üst LimitToplam Staking Limiti
COTI14 gün (staking erken sonlandırılamaz)%50100 COTI10.000 COTI2,5 Milyon COTI

Etkinlik kapsamında kazanılan ödüllerin, stake edilen token cinsinden dağıtılacağı belirtildi. Ayrıca borsa tarafından yapılan açıklamada ödüllerin ve stake edilen tokenların etkinlik bitiminden 1 gün sonra açılacağı ve kullanıcıların borsa hesabına otomatik olarak gönderileceği bildiriliyor.

Etkinlik IV: Huobi Earn’de Esnek Staking ile %3 YGO’dan Faydalanın

9 Eylül tarihinde başlayacak olan bu etkinlikte staking süresi esnek olacağı ve tahmini YGO’nun ise %3 olacağı belirtiliyor. Etkinlik kapsamında kazanılan ödüllerin, stake edilen token cinsinden dağıtılacağını duyuran borsa, ödüllerin bileşik kazanç ile kullanıcıların Earn hesabına tanımlanacağını belirtiyor.

İlginizi çekebilir: Huobi Earn Nedir Nasıl Kullanılır?

Halâ Huobi hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Telegram: https://t.me/HuobiTurkiye

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar