Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53447.16
3.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3139.55
2.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.74
5.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
2.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Huobi Artık Kredi Kartıyla Kripto Alımını Destekliyor

Huobi, kullanıcılarına kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Huobi Artık Kredi Kartıyla Kripto Alımını Destekliyor

Ünlü kripto para borsası Huobi, artık kullanıcılarına kredi ve banka kartlarıyla kripto para satın almalarına olanak sağlıyor.

Bugüne kadar Huobi, kullanıcılarına sadece kripto para birimleriyle işlem yapmalarına olanak sağlıyordu. İtibari para ile işlem yapmak isteyen kullanıcılar ise bazı zorluklarla karşılaşıyordu. Fakat kredi kartı ve banka kartı desteği ile beraber Huobi servislerine itibari para desteği sunmaya başladı.

Binance BannerBinance Banner

Konu ile ilgili Huobi Wallet CEO’su Will Huang şunlari söyledi;

Huobi uygulaması, kullanıcıların sahip olduğu varlıkların kontrolünü sağlarken ayrıca hızlı bir şekilde kripto alım-satım işlemlerini destekliyor, ayrıca kripto para birimi saklamak ve aktarmak için kullanılan bir uygulama haline geldi.

Huobi’nin, Asya Pasifik bölgesinde en büyük uygulamalardan biri haline geldiği iddia ediliyor. Huobi uygulaması, 18’den fazla kripto para birimini ve birden çok tokeni destekliyor. Ayrıca uygulamanın 200 ülkeden 500.000’den fazla kullanıcısı olduğu belirtiliyor.

Kripto Pazarında Önemli Bir Ödeme Ortağı

Simplex, bu tür büyük firmalar arasında çok popüler bir ödeme ortağı haline geldi. geçtiğimiz Nisan ayında Simplex, Bitmain’e bağlı finansal hizmet platformu Matrixport için itibari para ile ödeme yöntemi sağlamak adına ortaklık yaptı.

Bu yılın başında ise, kripto ile kredi hizmeti veren bir şirket olan Celsius, Simplex’ten güç alarak itibari para desteğini platformuna kazandırdı. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Binance’de yaklaşık 15 itibari para birimi ile platformunda satış yapmaya başladı ve bunun için Simplex’ten yardım aldı.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar