Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51731.09
1.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3025.35
3.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.85
3.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $381
1.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Huobi Chain Testnet, Huobi Token’ı Uçuruyor!

Kripto para devlerinden Huobi, bugün yaptığı açıklamada Huobi Chain Testnet’ini başlatacağını duyurdu.

Clock
Paylaş
Huobi Chain Testnet, Huobi Token’ı Uçuruyor!

Kripto para devlerinden Huobi Group, bugün yaptığı açıklamada Huobi Chain Testnet ‘ini başlatacağını duyurdu.

Huobi bir yılı aşkın süredir kendi Blockchain’i Huobi Chain çalışmalarını sürdürüyordu. Bugün yaptıkları açıklama ile Blockchain tabanlı, dijital varlıklarda finansal altyapı sağlamak amacıyla tasarlanmış açık kaynaklı kamu Blockchain’inin Testnet’ini yani test ağının başlatılacağını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Ağın başlatılma haberiyle beraber Huobi’nin tokeni, Huobi token bir anda yükselişe geçerek 5,45 dolar oldu. An itibarıyla (29.02.2020/20:30) 4,90 dolar civarında olan Huobi Token, Huobi Group’un kendi ekosisisteminde kullanılabiliyor.

Huobi Chain Testnet açıklamasından sonra Huobi Token fiyatı, piyasa değeri

Peki Huobi Chain Nedir?

Huobi Chain; küresel, Blockchain tabanlı, dijital varlıklara finansal altyapı sağlamak adına tasarlanmış açık kaynaklı bir kamu Blockhain’idir. Bugün test ağının başlatılacağının haber edildiği açıklamada, Huobi Chain’in dört ana gruba ayırdıkları özelliklerinden bahsedilmişti. Bunlar;

 1. Dünyanın İlk On-Chain Yönetişim Sağlayıcısı, On-Chain Yönetişimde Uyum Çerçevesi Sağlayıcısı ve Uyum Çerçevesi Destekleyicisi
  Huobi Chain, akıllı sözleşme yürütmek için gerekli olan erişimi özgün kullanıcı kimliği özellikleriyle bağdaştırmak adına merkeziyetsiz bir dijital kimlik (Decentralized Digital Identity/Decentralized Identifier/DID) entegre edecek.
 2. Değişmezlikten Kopmadan Finansal Ürünler için Özel Üretim
  Houbi Chain, varlık yönetimi, yönetişim ve finansal veri yönetimi gibi hizmetler için temel destek sağlarken, kullanıcılarınınn DeFi hizmetlerini özelleştirebilmelerini sağlar. Huobi Chain bu altyapı ile, finansal uygulamaları güçlendirerek açık bir finansal markete dönüşebilecek bir ekosistem oluşturmayı umuyor.
  Bununla birlikte Huobi Chain, merkeziyetsiz ve merkezi teknolojilerin (BTC, ETH, HT, HBTC, HUSD) çeşitli on-chain ve cross-chain arasında varlık yönetimi yapılabilmesini sağlamayı amaçlıyor.
 3. Otonom Side-Chain, Yüksek Performanslı DeFi İşlem Desteği
  Birçok dil desteği ile yüksek performanslı akıllı sözleşmeler yapma amacıyla yola çıkan Huobi Chain Testnet şu anda C-programlama dili ile yazılan akıllı sözleşmeleri desteklemektedir.
  Cross-Chain için tasarlanmış, üçüncü taraf Side-chain’leri destekleme protokolüne sahip olmasıyla blockchainler arası birlikte çalışılabilirlik amaçlanmıştır.
  Güvenlikten ödün vermeden yüksek performanslı On-Chain DeFi işlemleri yapmayı amaçlamaktadır.
 4. İnovasyona Açık, Diğer Blockchain Teknolojileri Tarafından Kısıtlanmayan
  Yeni nesil DeFi kamu chaininin teknik taleplerini karşılamak adına temel Blockchain altyapısının tüm yönlerinden bağımsız olarak geliştirdi.Bu yazı sponsorludur.

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar