Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60865.4
0.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3320.95
-0.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.8
2.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $400
-2.42%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Huobi Token HT Fiyat Analizi 08.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Fiyat Analizi 08.03.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizimde Huobi borsasının tokeni olan HT’yi inceleyeceğim. Borsa tokenleri arasında sıklıkla incelediğimiz HT token için güncel teknik analiz hazırlayacağım. Fiyat analizi yazımda fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına yer vereceğim.

HT Fiyat 8 Mart 2022

10 dolar seviyesinde güçlü bir direnç bölgesi olan HT, bu seviyenin üzerinde tutunamadı. Şu an 9 dolar destek bölgesinin üzerinde bulunan HT 9,2 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

HT Grafik 8 Mart 2022

Huobi Token HT fiyat grafiği 08.03.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde ve TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Destek ve direnç bölgelerimizin bulunduğu grafiğimiz Huobi borsasının sağladığı HT/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

HT Analiz 8 Mart 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi mor alanlar yardımıyla belirttim. Destek ve direnç bölgelerimize baktığımız zaman oldukça iyi çalıştığını görmekteyiz. 9 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesi oldukça iyi çalışmakta. Bu seviyeden şu an için tepki alınmış görünüyor. Bu seviyeden alınan tepki ile birlikte önümüzdeki ilk yatay direnç bölgesi hedeflenebilir. Direnç seviyelerimize baktığımız zaman en yakın direnç bölgemiz 9,5 dolar seviyesinde bulunmakta.

Grafiğimizde henüz bir formasyon bulunmamakta, bu nedenle destek ve direnç bölgeleri kullanılarak takip etmeye devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi destek seviyesinde açılan işlemlerin zarar kesme seviyesi destek altında olacaktır. Hedef alınacak seviyeler ise direnç bölgeleri olacaktır.

ht Fiyat Analizi (2)

HT Yorum 8 Mart 2022

10 dolar seviyesinin oldukça güçlü bir direnç seviyesi olacağını biliyorduk. Uzun bir süredir bu seviyenin altında işlem gören HT umarım en kısa sürede 10 dolar seviyesinin üzerine çıkar.

HT grafiğimiz için güncel değerlendirmem bu şekildeydi, grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde HT/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar