Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51721.11
1.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3040.46
4.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.92
3.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $381.1
1.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Huobi Token HT Fiyat Analizi 20.10.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Fiyat Analizi 20.10.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Huobi borsasının tokeni olan HT’yi inceleyeceğim. Ekim ayı içerisinde ivmeli yükseliş gerçekleştiren Huobi Token, yatırımcılarını oldukça mutlu etti.

HT Fiyat 20 Ekim 2022

8 dolar direnç bölgesine kadar yükselen HT, şu an 7,70 dolar seviyesinde işlem görmekte. Ekim ayı içerisinde 8,2 dolar seviyesine kadar yükselmesi oldukça güzel bir gelişme. Umarım ivmeli yükseliş devam eder ve uzun bir aradan sonra 10 dolar seviyeleri konuşulur.

Binance BannerBinance Banner

HT Grafik 20 Ekim 2022

Huobi Token HT fiyat grafiği 20.10.2022. 1 Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Huobi borsasının HT/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafik, 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizin üzerinde destek, direnç ve yükselen trend çizgisi bulunmakta. Fiyatın, 8 dolar direnç bölgesinden ve yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler ok işaretleri ile belirtilmiştir. Ayrıca TradingView aracılığıyla hazırladığım grafiğin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta.

HT Analiz 20 Ekim 2022

Destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip etmekteyim. Grafik üzerinde görüldüğü gibi, oldukça güçlü bir direnç bölgesi olan 8 dolar seviyesine çok yakınız. Güçlü direnç bölgelerinde kâr ve risk satışı yapmak oldukça önemli. Bu seviyelerden satış baskısı oluşabilir. Bu nedenle grafiği yakından takip etmek oldukça mantıklı olacaktır.

Ayrıca grafiğimizde yükselen trend çizgisi bulunmakta. Yükselen trend çizgisi fiyat açısından oldukça önem teşkil etmekte. Fiyat, trend çizgisinin üzerinde hareket ettiği sürece yükselen dip seviyeleri oluşturacaktır.

Yükselen trend çizgisi ile direnç bölgesinin arasında işlem gören HT grafiğinde kırılım yönü oldukça önemli.

ht Fiyat Analizi (2)

HT Yorum 20 Ekim 2022

Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde HT/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar