Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67538.16
1.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3511.76
0.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.32
10.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.4
0.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap’lerini Listeliyor!

Huobi Futures, Alchemy Pay (ACH) swap, New Kind of Network (NKN) swap ve Flow (FLOW) swap’lerini listeliyor.

Clock
Paylaş
Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap’lerini Listeliyor!

Küresel kripto para borsası Huobi’nin vadeli işlemler kolu Huobi Futures, yeni listelemelerini duyurdu. Huobi Futures, Alchemy Pay (ACH) swap, New Kind of Network (NKN) swap ve Flow (FLOW) swap’lerini listeliyor.

Huobi Futures, ACH/USDT swap, FLOW/USDT swap ve NKN/USDT swap’lerinin alım satımları bugün (10 Ağustos 2021) Türkiye saati ile 09:00’da başlattı. Marjin para birimi olarak stablecoin USDT’yi kullanan bu swap’ler, çift yönlü trade’i ve kaldıraç kullanımını desteklemekte.

728×90 muhabbit - Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap'lerini Listeliyor!300x250 muhabbit - Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap'lerini Listeliyor!

Flow (FLOW) Nedir?

Flow Blockchain yeni nesil oyunlar, uygulamalar ve onları güçlendiren dijital varlıkların temeli olarak tasarlanmış hızlı, merkeziyetsiz ve geliştirici dostu bir Blockchain olmaktadır. Flow Blockchain’i üzerindeki FLOW token’ı ise Blockchain üzerindeki neredeyse tüm işlemlerin gerçekleştirilmesinde kullanılan yerel hizmet token’ıdır.

Flow (FLOW) Fiyat Grafiği

r3J8ypo0 - Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap'lerini Listeliyor!
FLOW fiyat grafiği, tüm zamanlar

Alchemy Pay (ACH) Nedir?

Alchemy Pay, fiat para birimleri ve kripto para birimleri arasında bir köprü görevi gören dünyanın ilk hibrit kripto para birimi ödeme ağı olmaktadır. Alchemy Pay de

Daha fazla bilgi için:

Alchemy Pay (ACH) Fiyat Grafiği

r3J8ypo0 - Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap'lerini Listeliyor!
Alchemy Pay (ACH) 3 aylık fiyat grafiği

Ekim ayında listelenmeye başlayan Alchemy Pay (ACH)’in 3 Ağustos tarihinde kendi rekorunu kırarak 0,199 dolar olduğu gözlenmektedir. Şu anda (10 Ağustos/16:45) 0,096 dolardan işlem görmektedir.

New Kind of Network (NKN) Nedir?

The New Kind of Network (NKN), internet kullanıcılarının ağ bağlantılarını birbirleriyle paylaşmalarını ve kullanılmayan bant genişliğini kullanmalarını sağlayarak ağ kaynaklarını daha fazla dağıtmayı planlayan bir platformdur. NKN de hizmet token’ı olarak geçmektedir.

New Kind of Network (NKN) Fiyat Grafiği

r3J8ypo0 - Huobi Futures ACH, NKN ve FLOW Swap'lerini Listeliyor!
NKN fiyat grafiği, tüm zamanlar

Dün (9 Ağustos 2021) akşam saatlerinde bir anda 0,29 dolardan 0,46 dolara çıktığı sonrasında 0,35 dolar seviyesine düştüğü gözlenmekte.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar