Muhabbit

Huobi Global, 100.000 Dolar Ödüllü Candydrop Etkinliğini Başlattı!

Huobi-Candydrop-Muhabbit

Huobi-Candydrop-Muhabbit

Kripto para borsası Huobi Global, token airdrop etkinliği Candydrop’u başlattı. Etkinliğe katılmak için yapmanız gerekenler haberimizde.

Candydrop etkinliğinde son 3 günde 100 dolar üstü işlem hacmine ulaşan kullanıcılar, yeni listelenenler içerisinden istedikleri tokenlardan airdrop alabilecek. Candydrop etkinliği kapsamında, belirlenmiş kayıt süresinde kayıt olanlar aşağıdaki tokenların airdroplarına katılabilecekler:

Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?

Uygunluk Şartı

Etkinlik süresi boyunca kullanıcı son 3 günde en az 1 tokendan 100 dolarlık bir işlem hacmi oluşturması gerekiyor. Kullanıcılar etkinlikte 1 adet airdrop hakkına sahip, ancak 300 dolar üstünde işlem yapılırsa ikinci bir hak kazanabilirler.

Kayıt

İlgili kullanıcılar etkinlik sayfasından kayıt olabilirler. Eğer kullanıcı kayıt olamıyorsa son 3 günde 100 dolarlık işlem hacmine ulaşmamış demektir.

Candydropları kazanma

Candydrop tokenlar kayıtlı kullanıcılar arasında rastgele seçilecek. Kazananlara tokenlar ücretsiz olarak dağıtılacak. Kazanılan tokenlar 12 saat içinde kullanıcıların spot hesaplarına gönderilecek. Dağıtacak toplam airdrop miktarları:

Kazananların tahsis hesabı

Kişinin kazandığı miktar = Toplam kazanan / Toplam katılımcı x 100

Kazanan oran ve nihai token tahsisi, işlem hacmi, işlem sıklığı, varlık bakiyesi ve HT holdingleri vb. dahil olmak üzere bir dizi kullanıcı verisi matrisine dayanarak hesaplanır.

Huobi kullanıcıları, kişi başı en fazla 150 dolarlık airdrop verileceği konusunda da uyarıyor.

Etkinlik hakkında notlar:

Huobi hesabınız yoksa, avantajlardan yararlanmak ve Muhabbit ekibine destek olmak için buradan hesap açabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version