Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64710.42
0.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3100.05
0.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.63
3.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $564.6
1.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Huobi Global, Emektar İsmi Genel Müdür Olarak Kadrosuna Kattı!

HUobi Global, emektar isim Vincent Lau’yu genel müdür olarak işe aldığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Huobi Global, Emektar İsmi Genel Müdür Olarak Kadrosuna Kattı!

En büyük kripto para borsalarından biri olan Huobi Global, Blockchain endüstrisinin emektar ismi Vincent Lau’yu şirketin yeni genel müdürü olarak işe aldıklarını duyurdu.

Lau daha önce Bitfinex ve OKEx gibi Blockchain sektörünün büyük kripto para borsalarında yönetici olarak çalışmıştı. Bununla birlikte e-ticaret sitesi Groupon ve pazarlama şirketi Iclick Interactive de dahil olmak üzere Blockchain sektörünün dışında yer alan birçok küresel şirket için çalışmıştı.

Huobi Global’de işe alınan Vincent Lau, firmanın uluslararası genişlemesini, stratejik gelişimini ve yerelleştirilmiş operasyonlarını denetlemekle görevlendirilecek. Daha önce yayımladığı bir duyuruya göre Huobi, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa Birliği’ndeki kilit pazarlarda genişlemeyi planlıyor.

Lau, Cointelegraph’a verdiği demeçte, dijital varlıklardaki benimsemenin giderek artış gösterdiği bir zamanda Huobi’ye katılmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

728×90 muhabbit - Huobi Global, Emektar İsmi Genel Müdür Olarak Kadrosuna Kattı!300x250 muhabbit - Huobi Global, Emektar İsmi Genel Müdür Olarak Kadrosuna Kattı!

“Huobi, uyumluluk ve güvenliğe öncelik veren yaklaşımıyla küresel bir oyuncu olmak için iyi bir konumda. Huobi Global Asya Pasifik bölgesinde kurulmuş olsa da, borsa için hem yurt içinde hem de yurt dışında hâlâ keşfedilmemiş birçok fırsat var. Houbi Global ile çalışarak şirketi küresel olarak genişletmeyi ve çeşitli fırsatlar getirmeyi dört gözle bekliyorum.”

Huobı Global’in yeni genel müdürü Vıncent Lau

Yeni genel müdür aynı zamanda Huobi’nin DeFi dünyasına girişini de denetleyecek ve şirketin akıllı sözleşme platformu Huobi ECO Chain için denizaşırı geliştirme programlarına başkanlık edecek. Aynı zamanda H-token’larının benimsenmesini teşvik etmek için çalışacak.

Huobi’nin H-token’ları, Ethereum’da bulunan ve “diğer Blockchain’lerden gelen kripto para birimleriyle desteklenen” dijital varlıklar olarak geçmekte. Huobi, mevzu bahis token’ların “merkezi pazar ile DeFi pazarı arasında bir köprü görevi gördüğünü” belirtiyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar