BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Huobi Global İki Yeni Listeleme Yapıyor!

Huobi, iki yeni listeleme yapıyor!

Avatar

Yayın:

-

Huobi Global

Huobi Global, iki yeni listeleme yapacağını geçtiğimiz saatlerde paylaştı.

Huobi Global’in yaptığı açıklamaya göre, borsa 10 Mayıs 19:00’da ICP için para yatırma işlemlerini aktif hale getirecek.

Huobi Global Listelemesi Fiyatı Etkiledi!

An itibarıyla %35’lik bir fiyat artışı gösteren ICP, an itibarıyla 227.45 $’dan işlem görüyor. Yaklaşık 107 milyon $’lık piyasa değerine sahip olan token, 3.000 $’lık işlem hacmine sahip.

Huobi Casper Token’ı Listeliyor!

Yakın bir zamanda iki farklı listelemeyi gerçekleştirecek olan borsa, ikinci token olarak tercihini Casper’dan yana kullanmış. Huobi’den elde ettiğimiz bilgilere göre, CSPR/USDT ve CSPR/BTC paritesi ile hayatına başlayacak token, 12 Mayıs 13:00’de listelenecek.

An itibarıyla 19.90 $’dan işlem gören CSPR, yaklaşık 200 milyon $’lık bir piyasa değerine sahip. Son 24 saatte %100’e yakın bir işlem hacmi artışı gören CSPR’nin işlem hacmi, 13.777 $ olarak kayıtlara geçiyor.

Hala Huobi hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trend Haberler