Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67481.17
0.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3120.18
1.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.7
2.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.7
-0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Huobi, Küresel Dijital Ekonominin Geleceğini Tartışmak Üzere, “Huobi Summit 2021” Etkinliği Düzenliyor!

Huobi, blok zinciri teknolojisi ve kripto para birimleri için beklentilerin tartışılacağı bir etkinlik düzenliyor.

Clock
Paylaş
Huobi, Küresel Dijital Ekonominin Geleceğini Tartışmak Üzere, “Huobi Summit 2021” Etkinliği Düzenliyor!

Huobi Group 3 Kasım 2021 tarihinde yaptığı bir açıklama ile, kripto para alanında dünyanın dört bir yanından endüstri liderlerini de kapsayan yeni bir etkinlik yapacağını duyurdu.

Bu kapsamda Huobi, sektördeki önde gelen kişilerin fikir alışverişinde bulunacağı, blok zinciri teknolojisi ve kripto para birimleri için beklentilerin tartışılacağı ve küresel dünyanın gelişimini teşvik edeceği sanal bir etkinlik olan Huobi Summit 2021: Blockchain ve Ötesi’ne ev sahipliği yapacak. Etkinlik, Huobi Global’in web sitesi, mobil uygulaması, Twitter ve Telegram dahil olmak üzere resmi Huobi Group platformlarında halka açık olarak yayınlanacak.

728×90 muhabbit - Huobi, Küresel Dijital Ekonominin Geleceğini Tartışmak Üzere, "Huobi Summit 2021" Etkinliği Düzenliyor!300x250 muhabbit - Huobi, Küresel Dijital Ekonominin Geleceğini Tartışmak Üzere, "Huobi Summit 2021" Etkinliği Düzenliyor!

Yapılan açıklamada, Huobi Summit 2021’in gündemleri arasında, NFT’ler, metaverse projeleri, DeFi, küresel dijital ekonominin gelişimi, yatırımlar, kripto para madenciliği, halka açık zincirler gibi küresel blok zinciri endüstrisindeki en son trendler yer alacak. 

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Etkinliğin ana amaçları arasında, tümü dünyanın dört bir yanından iş dünyası ve hükümet liderlerinden haber alacak çok çeşitli izleyiciler arasında diyaloğu teşvik etmek bulunuyor.

Ünlü İsimler Etkinliğe Katılacak

Katılımcılar arasında ise alanında oldukça deneyimli popüler insanlar yer alıyor. Örneğin, ABD Merkez Bankası eski başkanı Alan Greenspan, Nijerya Sermaye Piyasası Enstitüsü Genel Müdürü Agama Emomotimi, Animoca Brands Genel Müdürü Yat Siu, Chainlink Labs yöneticisi Niki Ariyasinghe gibi isimler bulunuyor.

Huobi Group Kurucu Ortağı Du Jun, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Blockchain teknolojisinin geleceğini ileriye taşımak için birlikte çalışırken dünyanın dört bir yanından düşünce liderlerini ağırlamaktan heyecan duyuyoruz. Sektör bir dönüm noktasında. İlerlemek ve inovasyonun yaptığımız her şeyin ön saflarında yer almasını sağlamak için hükümet ve iş liderlerinin uzmanlığına ve blok zincirindeki en parlak beyinlere ihtiyacımız var.”

Huobi Summit 2021, şirketin 8. yıldönümü için bir dizi kutlamanın parçası olarak kabul ediliyor. Huobi Group, küresel stratejisinin bir parçası olarak, yerel yasa ve yönetmeliklere uymaya devam ederken, ürünleri geliştirerek ve hizmetleri yerelleştirerek gelişmeye devam ettiğini belirtiyor.

Çevrim içi olarak düzenlenecek olan etkinliğe katılmak isteyenler aşağıda bulunan bağlantıdan tüm gelişmeleri canlı olarak takip edebilecekler: https://www.2021digitalsummit.com

Huobi Group Hakkında

Blockchain endüstrisinde dünya lideri bir şirket olan Huobi Group, temel blockchain teknolojisinde atılımlar yapmak ve blockchain teknolojisinin diğer endüstrilere entegrasyonunu sağlamak amacıyla 2013 yılında kuruldu. Huobi Group, halka açık blok zincirleri, dijital varlık ticareti, cüzdanlar, madencilik havuzları, tescilli yatırımlar, kuluçka, dijital varlık araştırması ve daha pek çok alana genişledi. 

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar