Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56266.37
9.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3225.82
4.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.28
6.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.5
2.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Huobi Prime Fest Etkinlikleri Nasıl Olacak?

Huobi’den 2022 yılına dair yeni haberler geliyor. Prime Fest etkinliklerinin katılımcılara sağlayacağı fırsatlar ve detayları haberimizde.

Clock
Paylaş
Huobi Prime Fest Etkinlikleri Nasıl Olacak?

En popüler kripto para borsalarından biri olan Huobi, DeFi (merkeziyetsiz finans) yatırımlarını sürdürüyor ve 2022 yılına Prime Fest etkinlikleri ile giriyor.

Prime Fest etkinlikleri 3 haftalık bir süreçte tamamlanacak ve bu etkinliklerde “Her Gün Primelist”, “Her Gün PrimeEarn” ve “Her Gün Primebox” gibi kampanyalar düzenlenecek. Hediye kutuları, NFT’ler ve Çevir-Kazan gibi farklı sürprizler katılımcıları bekliyor olacak.

Binance BannerBinance Banner

Prime Fest’te Her Gün Primelist

Prime Fest etkinliklerinde haftanın her günü, katılımcılara en seçkin tokenlar için erken erişim fırsatı sunulacak. Haftanın 7 günü 7 yeni seçkin token, Huobi Global’de listelenecek.

Primelist Nedir? 

Huobi Global’de listelenecek olan tokenlar, Primelist kapsamında özel bir fiyat ile katılımcılara sunulacak. Katılımcılar dilerlerse, tokenların satışını yapmayabilir ve Huobi Earn cüzdanlarında özel getiri oranları ile yatırımlarını tutabilirler.

Prime Fest’te Her Gün PrimeEarn

Prime Fest katılımcıları, Primelist’te satın alınan tokenlarını Huobi Earn cüzdanlarında tuttuğunda PrimeEarn kapsamında yüksek getiri oranlarından faydalanabilecekler. Prime Fest günlerinde katılımcılar için, %500’e varan yıllık getiri oranları tanımlanacak.

huobi
Huobi Prime Etkinlikleri

PrimeEarn Nedir? 

Yatırımcılar tokenlarını stake ettiklerinde yıllık getiri oranları ile ellerindeki token miktarını artırırken, aynı zamanda blockchain üzerindeki işlemlerin gerçekleşmesine de katkı sunmaktadır. Huobi Earn platformu, bu sürecin güvenli ve düzenli bir şekilde işlemesini sağlar.

PrimeEarn, yılın belirli dönemlerinde uygulanan ve özel getiri fırsatları sunan bir etkinliktir. Prime Fest ile birlikte, PrimeEarn süreleri de uzatılıyor ve özel getiri fırsatları daha çok katılımcıya ulaşıyor.

Prime Fest günlerinde birçok önemli etkinlik yer alacak ve katılımcılara 100 milyon dolar değerinde ödül dağıtılacak. Ayrıca Prime Fest katılımcıları, gelecekte herkesin kullanacağı metaverse kimliklerine de (DID) sahip olma fırsatı yakalayacak. Etkinliğe katılmak isteyen herkese, özel olarak DID tanımlanacak ve hediye edilecek NFT’ler avatar olarak kullanılabilecek.

Huobi hesabınız yoksa, avantajlardan yararlanmak ve Muhabbit ekibine destek olmak için buradan hesap açabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar