Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57071.12
7.14%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3236.04
2.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.82
-0.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $394
-1.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Huobi Prime Yenilendi! İlk Satış Bir NFT Platformu!

Kripto para borsası Huobi, Huobi Prime’ı yeniden aktive etti.

Clock
Paylaş
Huobi Prime Yenilendi! İlk Satış Bir NFT Platformu!

Kripto para borsası Huobi, Huobi Prime’ı yeniden aktive etti.

Yeni ve geliştirilmiş bir platform olarak ortaya konan Huobi Prime, yeni satışların gerçekleştirilmesi için kullanılacak.

Geçtiğimiz dönemde kurulan Huobi Varlık Merkezi kontrolünde bulunan bulunan Huobi Prime’da sadece premium projelerin listeleneceği bildiriliyor.

Binance BannerBinance Banner

Platformun kendi tokeni Huobi Token (HT) tarafından desteklenen Huobi Prime, satışı yapılacak yeni birçok projeye ev sahipliği yapacak.

Huobi Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş’ün Huobi Prime ile ilgili görüşleri ise şu şekilde:

Huobi Prime ekibi, geniş bir potansiyel aday havuzundan yüksek kaliteli projeleri seçer ve kullanıcılara katılım sağlamaları için daha kolay bir giriş yolu sunarak, yatırım yapabilecekleri bir kanal sağlar. Bundan daha da önemlisi, projeyle ilgilenen kullanıcılar projeye erken giriş yapma imkanına sahip olurlar.

ALPHAN GÖGÜŞ

Satış Hakkı Nasıl Elde Edilir?

Huobi Prime’da satışı gerçekleştilecek projelere katılma hakkı elde etmek isteyen kullanıcıların elinde HT bulundurmaları gerekmekte. Bu noktada 13 Mayıs saat 19.00 ve 19 Mayıs saat 19.00 tarihleri arasında elinde en az 300 HT bulunduran kullanıcılar, satışa katılma hakkına sahip olacak.

Ancak Türkiye’ye özel yapılan planlama ile 300 HT yerine 20 HT tutan kullanıcılar satış için bilet kazanabilecek. Türkiye kullanıcıları için HT tutma süresi de 14 mayıs 19.00 ile 16 Mayıs 19.00 olarak değiştirilmiş durumda.

Geçmişte yapılan satışlardan farklı olarak yeni satış iki farklı tur ile tamamlanacak.

Gerçekleşecek ilk turda HT ile verilen emirler arasında çekiliş ile satış gerçekleştirilecek. İkinci turda ise sistem, bekleyen emirlerin sayısına göre orantılı bir şekilde satışı tamamlayacak.

Huobi Prime, bireysel yatırımcıların premium projelere erişmeleri için eşit fırsat sağlamayı hedeflemektedir. Kripto dünyasında kapsayıcılığı teşvik etmek ve sektörün sadece büyük oyuncular için olmadığını göstermek istiyoruz. Huobi’de yaptığımız her şeye müşterilerimizin ihtiyaçları yön verir. Huobi Prime da bu bakış açısının uzantısıdır.

ALPHAN GÖĞÜŞ

İlk Proje APENFT

Bugün itibarıyla duyurulan ilk proje, blockchain üzerinde NFT kaydetme üzerine yoğunlaşan bir proje olarak öne çıkıyor. APENFT isimli proje, tanınmış sanatçılar ile blockchain arasında bir köprü kurmayı amaçlıyor.

APENFT yeni oluşturacağı sistem ile birlikte, sadece elit bir kesimin elinde bulunan sanat eserlerini herkes tarafından ulaşılabilir bir formata dönüştürmeyi amaçlıyor.

Huobi Prime’ın yeniden lansmanı için çok sayıda güçlü adayımız olmasına rağmen, APENFT’nin sanatı herkes için erişilebilir hale getirme arzusundan son derece etkilendik. Üstelik, Ethereum (ETH) ve TRON (TRX) üzerinde kurulmuş ve dünyanın en büyük dağıtık veri depolama sistemleri tarafından destekleniyor.

Huobi tarafından gerçekleştirilecek satışa katılmayı düşünüyor musunuz?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar