Muhabbit

ALTCOIN

Huobi Token HT Eski Desteğine Geri Döndü

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Eski Desteğine Geri Döndü

Bu akşam hangi coin için fiyat analizi yazısı hazırlasam diye grafikleri incelerken Huobi Token (HT)’a sıra geldiğinde biraz garipsedim. Çünkü iki hafta önce satış dedikoduları çıktığında HT oldukça güzel yükselmişti. Ancak bugün işlerin pek de parlak gitmediğini görmekteyiz. Şimdi HT grafiğini hep beraber inceleyelim.

HT Fiyat 21 Ağustos 2022

HT yaklaşık 10 gün önce 5 dolar seviyesini aştı ve yükselişine devam ederek 5,80 dolar seviyesini test etti. Ancak bu yükseliş kalıcı olmadı ve düşüş yaşamaya başladı. Yazıyı hazırladığım sırada 4,41 dolar bölgesinden işlem görüyor.

HT Grafik 21 Ağustos 2022

AUgW2wJf - Huobi Token HT Eski Desteğine Geri Döndü
Huobi Token HT fiyat grafiği 21.08.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Huobi borsasında listeli Huobi Token / Tether (HT/USDT) paritesine ait fiyat grafiği. Grafik 4 saatlik zaman diliminde olup TradingView’den temin edilmiştir.

HT Analiz 21 Ağustos 2022

Grafikteki yeşil bölgeler Huobi Token grafiğinde takip ettiğim direnç bölgelerini göstermektedir. Ancak bugünkü konumuz onlar değil. Bugün üzerinde duracağımız konu grafiğin altındaki kırmızı yatay destek.

Yazının başında da dediğim gibi Huobi’nin satılma dedikodusunun ardından HT %30’un üzerinde bir değer kazandı. Ancak bu tür hızlı yükselişlerin devamının geldiğini nadiren gördüm ben. Market ne kadar hızlı veriyorsa o kadar da hızlı geri alır bu tarz hareketlerde. Bu yükselişin ardından da fiyatın düşerek tekrar eski seviyelerine geldiğini görmekteyiz zaten.

Açık konuşmak gerekirse grafiğe bakınca pek olumlu olamıyorum. Çünkü bu kırmızı seviyeyi fiyat çok fazla test etmiş durumda. Ardı ardına bu kadar çok testin olması buranın günden güne gittikçe zayıfladığını düşündürüyor bana. Bununla birlikte burası henüz kırılmadığından bir alt desteği şu an için hedef olarak gösteremiyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde HT/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar