Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62026.79
0.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2998.51
-0.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.85
-1.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $542
-1.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Huobi Token HT Fiyat Analizi 10.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Fiyat Analizi 10.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizimde inceleyeceğim coin Huobi borsasının tokeni olan HT.

Borsa tokenlerini hepimiz komisyon indirimleri için tutuyoruz. Bu nedenle yakından takip ettiğinizi düşünüyorum. Şimdi HT grafiğimizi incelemeye gecelim.

728×90 muhabbit - Huobi Token HT Fiyat Analizi 10.06.2021300x250 muhabbit - Huobi Token HT Fiyat Analizi 10.06.2021
hW9qwTOT - Huobi Token HT Fiyat Analizi 10.06.2021
Huobi Token HT fiyat grafiği 10.06.2021. Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Grafikte gördüğünüz mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca grafiğimizde bir adet düşen trend çizgimiz bulunmaktadır.

Grafiğimizde trend dönüş formasyonlarından biri olan TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonu aktif olarak, yükselişe başlıyor. Formasyonu kısaca anlatacak olursam; düşüş trendinin sonrasında (TOBO) Ters Omuz Baş Omuz formasyonu oluşabilmektedir. Formasyon baş ve iki omuz bölgesinden oluşmaktadır. Formasyon önemli kurallarından biri omuzların simetrisidir. Sağ omuz oluştuktan sonra neckline kırılımı ile formasyon aktif olur, neckline kırılmasıyla yeni bir yükseliş başlar. Neckline seviyesi kırıldıktan sonra baş ile neckline arasındaki fiyat farkı kadar yükseliş beklenir.

Huobi Token HT Yorum

Grafiğimizde 17.5 dolar seviyesinde başlayan düşen trend çizgimiz bulunuyor. Ters omuz baş omuz formasyonu sayesinde 14 dolar desteğinin üstüne çıkan HT, burada bulunan trend çizgimizi hacimli bir şekilde kırmasıyla, 15.5 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesine kadar %6 oranında bir yükseliş gerçekleştirdi. Burada oluşturabileceğimiz stratejilerden biri, direnç kırılıp üstünde mum kapanışları yapmasıyla işleme girilip, destek altına stop yazmak olacaktır. Daha sağlıklı olacağını düşündüğüm strateji ise düşen trend çizgisine gerileme yaşaması durumunda pozisyon açılıp destek altında kalmasıyla zarar kesilmesi. Grafiğimiz çok güzel görünüyor, Trend kırılımı ile işleme girenler için dirençlerde pozisyon hafifletilip, stop yükselterek taşımak sağlıklı olacaktır.

Teknik açıdan HT token için söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar