Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60269.03
5.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3271.04
1.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.09
-2.48%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $406.8
3.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Huobi Token HT Fiyat Analizi 13.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Fiyat Analizi 13.09.2021

Herkese iyi akşamlar. Maalesef bu akşam yaşadığımız Litecoin/Walmart olayı ile birlikte piyasa oldukça sallandı ve kötü etkilendi. Umarım bu olayda zarar etmemişsinizdir. Bu akşamki yazımda Huobi borsasının tokenı olan Huobi Token’ı inceleyeceğim. Lafı fazla uzatmayayım ve analiz kısmımıza geçelim.

Binance BannerBinance Banner

HT Fiyat 13 Eylül 2021

geçen hafta 17,5 dolar seviyesini test eden Huobi Token maalesef ki burayı geçemedi ve ardından 13,4 dolar seviyesine kadar geriledi. Yazıyı hazırladığım saatte ise 14,09 dolardan işlem görmekte.

HT Grafik 13 Eylül 2021

Huobi Token HT fiyat grafiği 13.09.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Grafik 4 saatlik zaman diliminde ve logaritmik ayardadır. Huobi borsasında listeli Huobi Token/Tether (HT/USDT) paritesine ait fiyat grafiği. Grafik Tradingview’den alınmıştır.

HT Analiz 13 Eylül 2021

Grafikteki yeşil bölgeler HT grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Ayrıca grafikte bir de yükselen trend görmektesiniz (mor trend).

Fiyatın son hareketine bakacak olursak fiyat 15 dolar direnci ile yükselen trendi arasında sıkışmış durumda. Bu durum aslında traderlar için oldukça önemli bir fırsattır. Çünkü bu tip durumlarda kırılım yönü fiyatın yönünü yüksek doğrulukta göstermektedir.

Umarım buradaki sıkışma sonucunda direnç bölgesi kırılır. Çünkü alttaki trende baktığımızda trendin açısının oldukça düşük olduğunu görmekteyiz. Haliyle bu tip trendlerin ilk hedefleri küçük olmaktadır. Hedef aralığı küçük olduğundan da işleme girmek zor olduğu gibi getirisi de düşük olmakta.

HT Yorum 13 Eylül 2021

Yukarıda trendi ve 15 dolar direnç bölgesini açıkladım. Bunlar kısa vade için önemli noktalardı. Orta vade için bakacak olursak 13 dolar bölgesindeki desteğin oldukça önemli olduğunu düşünmekteyim. Buranın kırılması şu an yaşadığımız düşüşü daha da derinleştireceğini düşünmekteyim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar