Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65662
-1.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3459.28
-4.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.79
-6.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.4
-1.83%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Huobi Token HT Fiyat Analizi 16.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Huobi Token’ı inceliyoruz. Huobi Token grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Huobi Token HT Fiyat Analizi 16.05.2021

Herkese selamlar ben Draco, bugünkü fiyat analizi yazımda başka bir büyük borsa tokenını inceleyeceğim. Fiyat analizi yazımda bugünkü konuğum Huobi borsasının tokenı yani Huobi Token. Bildiğiniz üzere uzun zamandan beridir Huobi borsası da kripto para piyasasının en büyük büyük borsaları arasında yer almakta. Zaten birçoğunuz Huobi’yi bildiğinden dolayı pek açıklama yapmama gerek yok direkt fiyat grafiğine geçelim.

728×90 muhabbit - Huobi Token HT Fiyat Analizi 16.05.2021300x250 muhabbit - Huobi Token HT Fiyat Analizi 16.05.2021
3nEhKJZA - Huobi Token HT Fiyat Analizi 16.05.2021
Huobi Token HT fiyat grafiği 16.05.2021. Saatlik grafik, veriler Huobi borsasından alınmıştır.

Her zaman olduğu gibi grafiğimdeki yeşil alanlar destek ve direnç bölgelerimiz. Huobi Tokenı takip ederken bu bölgelerden yararlanmaktayım. Bugün bu bölgelere değineceğim ama bence bugün asıl değinmem gereken nokta grafikteki düşen trend.

İlk olarak destek ve direnç bölgelerinden başlayalım. Grafiğin şu an bir destek bölgesine oldukça yakın olduğunu görmekteyiz. Ama fiyatın önceki hareketine bakacak olursam bu destek bölgesi aşırı güvenilir değil. Bundan dolayı direkt olarak bu bölgeye göre işlem açmayacağım. Bunun yanında başka bir ipucu (Formasyon, uyumsuzluk vs.) arayacağım.

Grafikteki düşen trende gelecek olursam. Fiyatın bu trendi 4 defa test ettiğini görmekteyiz. Bundan dolayı bu trende kısa vade için güvenebileceğimizi düşünüyorum. Bu trend kırılımı bize kısa vadeli bir fiyat yükselişi görmemizi sağlayabilir.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar