Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60078.6
2.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3204.16
1.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.9
0.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.2
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

Huobi Zone 3 Eylül 2021: ATH Yapan Altcoinler

Beste Naz Süllü eşliğinde Huobi Zone yayımda!

Clock
Paylaş
Huobi Zone 3 Eylül 2021: ATH Yapan Altcoinler

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, kripto para piyasası ile ilgili bazı önemli gelişmeleri Huobi Türkiye Youtube kanalında değerlendirmeye başladı.

3 Eylül itibarıyla 50.000 $ bandını kıramayan Bitcoin ve 4.000 $ bandını kıramayan Ethereum’a göz atarken, bazı büyük altcoinler piyasada ciddi bir yükseliş gösterdi.

728×90 muhabbit - Huobi Zone 3 Eylül 2021: ATH Yapan Altcoinler300x250 muhabbit - Huobi Zone 3 Eylül 2021: ATH Yapan Altcoinler

An itibarıyla kripto para piyasasında ana trend NFT olsa da, kendi ekosistemi ile bütünleşik olarak çalışan, üzerinde DeFi ve merkeziyetsiz uygulamaları çalıştırabilen altcoinler AVAX, DOT, SOL ve ADA ciddi bir şekilde popülerleşerek fiyatlarını yükseltti.

Bu arada DeFi sektöründe toplam kilitli değer 170 milyar $’a kadar yükseldi.

Günler içinde yüzde 30, hatta yüzde 40 artış gösteren kripto paralara bakacak olursak bu projelerin sağlam, geliştirilmeye açık ve potansiyeli yüksek olan projeler olduklarını görebiliriz.

DeFi olarak bilinen merkeziyetsiz finans ürünleri, DApp olarak bilinen merkeziyetsiz uygulamalar ve NFT ile alakalı olan kripto paralar an itibarıyla yükseliş trendine girmiş durumda.

Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto paralar yukarıda bahsettiğimiz seviyeleri kıramasa da altcoinler yükselişe başlamış durumda.

Tüm bunlara bakacak olursak, Perşembe ve Cuma günlerinin en çok öne çıkan kripto paraları ise, IOTA, SOL ve AVAX olarak görünüyor.

Hala Huobi hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar