Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63862.7
3.14%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3068.74
5.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.29
15.97%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.3
4.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Huobi’de Vadeli İşlemler Geri Mi Dönüyor?

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş, geçtiğimiz gün yapılan Topluluk Buluşmaları kapsamında düzenlenen etkinlikte soruları cevaplandırdı.

Clock
Paylaş
Huobi’de Vadeli İşlemler Geri Mi Dönüyor?

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş, geçtiğimiz gün yapılan Topluluk Buluşmaları kapsamında düzenlenen etkinlikte soruları cevaplandırdı.

728×90 muhabbit - Huobi'de Vadeli İşlemler Geri Mi Dönüyor?300x250 muhabbit - Huobi'de Vadeli İşlemler Geri Mi Dönüyor?

Göğüş, vadeli işlemler ve Türk lirası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

2020 yılında büyük mesafe kat ettiklerinin altını çizen Göğüş, 2021 yılında topluluğu sevindirecek önemli gelişmeler olacağını belirtti.

Huobi Vadeli İşlemleri Açıyor

Alphan Göğüş tarafından yapılan açıklama ile Huobi’de vadeli işlemlerin geri döneceği doğrulanmış oldu. İş yapış biçimlerinde yaşananacak değişiklik ile birlikte vadeli işlem adımı atacaklarını belirten Huobi Türkiye Genel Müdürü, önümüzdeki haftalarda işlemlerin tamamlanacağını açıkladı. Konu ile ilgili yine de kesinleşmiş net bir tarih bulunmuyor.

“Stablecoin”ler ile ilgili açıklamalarda da bulunun Göğüş, regülasyonları sıkı bir şekilde takip ettiklerini vurguladı. Belirsizlikler ışığında kullanıcılara 1:1 oranında ABD Doları ile desteklenmiş HUSD’yi öneren Göğüş, 2021 yılının düzenlemeler için büyük önem barındırdığını belirtiyor.

Türk Lirası Ne Zaman Geliyor

Türk lirası ile işlemlerin gerekliliğinin farkında olduklarını belirten Huobi Türkiye Genel Müdürü, verimli bir TL operasyonunun banka hesabı açmaktan çok daha fazlası olduğunun altını çiziyor.

Rakiplerinin TL operasyonlarındaki sıkıntıları gören Huobi yetkilileri, likit bir emir defteri olmaması durumunda kullanıcıların beklentisinin karşılanamadığını belirtti. 2021 yılında sadece bankalarla değil, üçüncü parti ortaklıklar ile sorunsuz TL işlemlerini başlatmak için yollar arandığını vurgulayan Göğüş, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini açıkladı.

Huobi’de aktive edilmesi planlanan vadeli işlemler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar