BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Huobi’den AKRO Airdrop’u! 1 Milyondan Fazla AKRO Dağıtılacak!

Huobi Global, 1 milyondan fazla AKRO dağıtacağı AKRO trading yarışmasını başlattı.

Yayın:

-

huobi akro airdrop

Küresel kripto para borsası Huobi bomba gibi bir yarışmayla geliyor. 10 Şubat Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19:00’da başlayan yarışma 17 Şubat günü Türkiye saatiyle 19:00’da son bulacak. Toplamda 42 bin USDT değerindeki 1 Milyon AKRO dağıtılacak.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden de duyurulan AKRO alım satım yarışmasının kazananlar listesi, 12 Şubat (bugün) tarihinden itibaren günlük olarak açıklanacak.

Nasıl Kazandıracak?

Huobi’nin kazandıran AKRO yarışmasına katılmak ve AKRO kazanmak için, KYC doğrulaması yapılmış kullanıcıların günlük en az 50 USDT değerinde AKRO işlem hacmine ulaşması gerekiyor.

Kampanya, KYC doğrulaması yapılmış ana hesaplarla sınırlandırılmış ve kampanya bitiminden önce KYC doğrulama sürecini tamamlamamış kullanıcılar katılamıyor.

Ne Kadar Kazandıracak?

Yarışmada her gün çekilişle belirlenen 60 kişiye 50 USDT değerinde AKRO dağıtılacak. Yarışma sonuna dek toplamda 42 bin USDT değerindeki 1 Milyon AKRO dağıtılacak.

Alım satım şartlarını karşılayan ve şanslı 60 kişi arasında yer almayan diğer kullanıcılara ise her gün eşit olarak 3.000 USDT değerinde AKRO paylaştırılacak.

Ödüller 17 Şubat’ta gerçekleşecek kampanya bitiminden sonra, 7 gün içerisinde kullanıcıların borsa hesaplarına yatırılacak. Kazanılan AKRO ödülleri airdrop anındaki gerçek fiyat referans alınarak dağıtılacak.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler