Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66556
-5.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.42
-8.96%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.03
-18.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.5
-5.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

İngiliz Spor Kulübü, Bonusları Bitcoin İle Ödeyecek!

İngiliz spor kulübü Southampton Football Club, yeni sponsorluk sözleşmesi ile performans bonuslarını Bitcoin ile ödeyebilecek.

Clock
Paylaş
İngiliz Spor Kulübü, Bonusları Bitcoin İle Ödeyecek!

İngiliz Premier Lig’inde 13. sırada yer alan ünlü futbol kulübü Southampton Football Club, yeni sponsorluk sözleşmesiyle kripto para dünyasının ilgisini çekti. Kulübün ana sponsorlarından biri olan Coingaming Group ile yapılan “yeni” sözleşme ile 3 yıl uzatılan sponsorluk, performansa bağlı bonusların Bitcoin ile ödenmesinin önünü açıyor.

Yeni sözleşme ile ana sponsorluğa devam eden Coingaming Group’un markası Sportsbet.io’nun amblemi, kulübün formalarını süsleyecek. İsteyen kulüp üyeleri, performansa bağlı bonuslarını Bitcoin ile alabilecek.

Kulüp 8 Nisan 2021 tarihinde yayımladığı bir bildiri ile Bitcoin bonusunu seçme nedenlerini açıkladı.

728×90 muhabbit - İngiliz Spor Kulübü, Bonusları Bitcoin İle Ödeyecek!300x250 muhabbit - İngiliz Spor Kulübü, Bonusları Bitcoin İle Ödeyecek!

“BTC Bonusu, kulübün gelecekte önemli faydalar sağlayacağını düşündüğü yeni, yüksek potansiyelli para biriminden faydalanmasını sağlıyor.”

Sözleşmenin ardından açıklama yapan Southampton Football Club’ın CCO’su David Thomas, Sportsbet.io’nun anlayışını övdü. Sportsbet.io ekibinin piyasadaki yapıyı bozarak yenilikçi bir iş yaptıklarını ve başarıya ulaştıklarını söyledi.

Thomas’tan övgüler bununla da bitmedi. Sportsbet.io’nun “güvenli bahis mesajları” geliştirme ve teşvik etme konusunda da övgüyü hak ettiğini savunan Thomas, iş birliklerinden memnun olduklarını ekledi.

Southampton Football Club bu ana sponsorluk anlaşmasıyla birlikte İngiltere Premier Lig’inde Bitcoin başta olmak üzere kripto para dünyasını kucaklayan ilk spor kulüplerinden biri oldu.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar