Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66560.93
0.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3253.08
2.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.07
1.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.3
0.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Insolar, Mainnete Geçiyor… Elveda ERC20 Hoşgeldin Native Coin!

Draması eksik olmayan projelerden bir tanesi olan Insolar hem mainnet hem de yeni listing haberleriyle bu sefer yatırımcısını güldürüyor.

Clock
Paylaş
Insolar, Mainnete Geçiyor… Elveda ERC20 Hoşgeldin Native Coin!

Geçtiğimiz günlerde token swapini açıkladığında birçok yatırımcısını üzen ve muazzam değer kaybeden Insolar yatırımcılarının sözünü dinleyip swap mekaniğini değiştirmişti. Bugün itibari ile de mainnet’in ticari açılışını yapmış bulunuyorlar.

Insolar küllerinden doğabilecek mi ?

Yatırımcılarını üzen bir ERC20’den (INS) mainnet coin’e (XNS) geçiş mekaniği sunan $INS takımı bir süre sonra geri adım atıp ekonomik detayları değiştirmişti. Swap haberlerinin yanı sıra Insolar’ın mainnet coini olan $XNS Bitmax’da listeleneceğini açıkladı bunun peşinden Kucoin’den de swapi destekleyecekleri haberi geldi.

728×90 muhabbit - Insolar, Mainnete Geçiyor... Elveda ERC20 Hoşgeldin Native Coin!300x250 muhabbit - Insolar, Mainnete Geçiyor... Elveda ERC20 Hoşgeldin Native Coin!

Mainnetin 19.000 TPS desteklediği iddia ediliyor.

Mainnete geçtiğimiz yılın son aylarında geçen Insolari kurumsal yatırımcılara blokzincir hizmeti sunmayı planlıyor bununla beraber platformlarının saniyede 19 bin işlemi desteklediğini iddia ediyorlar. Insolar yakın zamanda Microsoft, Oracle, Swiss Innovation Center gibi önemli kuruluşlarla partnerlik açıklarken bir yandan da mainnetini ve kodunu Kaspersky Lab’ a denetlettiğini açıklamıştı.

Bununla beraber Insolar takımı mainnetinde hata bulan yazılımcıları ödüllendireceğini açıkladı.

Bu gibi haberleri kaçırmamak için haftalık bültenimizi okuyup tüm hafta hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar