Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63556
-4.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3107.62
-4.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.68
-5.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.3
-4.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

IOTA’ya Dev Partner!

Yazılım firması denildiğinde ilk akla gelen Software AG, IOTA (MIOTA)’yı bünyesine alıp çözümlerini sistemlerine katma kararı verdiğini açıkladı.

Clock
Paylaş
IOTA’ya Dev Partner!

Yazılım firması denildiğinde ilk akla gelen Software AG, görüşmeler sonucunda IOTA (MIOTA) ile bünyesine alıp çözümlerini, sistemlerine kattığını açıkladı.

14 Ocak 2020 tarihli habere göre, Almanya merkezli 1969 yılında geliştirilmiş, çok uluslu kurumsal düzeyde bir yazılım sağlayıcısı olan Software AG, bu yıl IOTA’nın (MIOTA) Dağıtılmış Defter Teknolojisini (Distributed Ledger Technology, DLT), MIOTA altcoinini, Tangle ve Qubic gibi diğer çözümleri de entegre etmeyi amaçladığını açıkladı.

728×90 muhabbit - IOTA'ya Dev Partner!300x250 muhabbit - IOTA'ya Dev Partner!

IOTA (MIOTA) aktif bir DLT projesidir.

Şu anda, projeyi hayata geçirmek için didinip duran çalışkan ekibi sayesinde IOTA (MIOTA) en aktif DLT projelerden biri olarak biliniyor. Software AG, en aktif projesi olarak gördüğü IOTA(MIOTA) için dağıtılmış defter teknolojisini (DLT) kullanmayı planlıyor, çözümlerini çok yakında süreçlerine entegre etmeyi hedefliyor.

En iyi Alman yazılım firması olarak geçen Software AG., henüz IOTA entegrasyonu hakkındaki detayları yayınlamadı, ancak yakında bazı ayrıntılar paylaşacağını duyurdu. Firmanın İnovasyon ve Mimarlık Başkan Yardımcısı Christoph F. Strnadl, önceki yıl IOTA Vakfı ile çalıştığını söyleyerek IOTA’nın bu milyonlarca dolarlık şirkete entegrasyonunun çok önemli olduğunu belirtti. Ayrıca ayrıntıların açıklanacağına dair,

Stratejik olarak tüm IOTA teknolojisini, portföyümüze entegre etmek istiyoruz. Tüm IOTA’dan kastımız, miota tokeni, Qubic, MAM ve Tangle tarafından desteklenen ve gelecekte desteklenecek 2.kademe protokollerdir.

dedi.

Ayrıca Christoph F. Strnadl attığı tweette, IOTA özelliklerini bünyemize almakla kalmayıp potansiyel müşterilere ne düşündüklerini soracaklarını da söyleyerek onlarla birlikte ilerleyeceklerinin altını çizdi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar