Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65218.78
0.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3568
1.20%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.2
1.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.6
1.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

IQONIQ, Popüler Oyun Şirketi KONAMI İle Ortaklık Kurdu!

Blockchain tabanlı taraftar platformu IQONIQ, PES ile tüm dünyada tanınan oyun şirketi KONAMI ile masaya oturdu.

Clock
Paylaş
IQONIQ, Popüler Oyun Şirketi KONAMI İle Ortaklık Kurdu!

IQONIQ hızını kesmeden piyasada kendine yer edinmeye devam ediyor. Blockchain tabanlı taraftar platformu, yeni ortaklığını duyurdu. Ortaklık kurduğu şirket ise neredeyse her gencin bir kez oynadığı PES oyunu ile tanınan oyun şirketi KONAMI oldu.

Tarafların sosyal medya platformu Twitter üzerinden de paylaştığı ortaklık büyük ilgi gördü.

728×90 muhabbit - IQONIQ, Popüler Oyun Şirketi KONAMI İle Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - IQONIQ, Popüler Oyun Şirketi KONAMI İle Ortaklık Kurdu!

Spor ve eğlence dünyalarını hedefleyen ve 2021’in ilk çeyreğinde piyasaya sürülen Blockchain tabanlı yeni taraftar etkileşim platformu IQONIQ, eFootball.Pro IQONIQ’in 2020-2021 sezonunun MatchDay 3 (30 Ocak 2021) programında özel taraftar katılımına ve sadakat programına ortak olacak. Ortaklığı kutlamak amacıyla KONAMI, tüm eFootball.Pro PES 2021 kullanıcıları için mobil, bilgisayar ve konsolda oyun içi kampanyalar düzenleyecek.

Ortaklar Memnun!

Ortaklık duyurusunda her iki tarafın da durumdan memnun olduğu, birbirlerini ileriye taşıma gayesinde oldukları belirtiliyordu.

“IQONIQ uygulaması eFootball.Pro taraftarlarına; birçok özel içeriğin yanı sıra ödüller, oyunlar, oy verme fırsatı ve favori takım ve oyuncularla etkileşime girme şansı veriyor. Uygulama kullanıma açıldığında taraftarlara benzersiz bir platform sunarak, eFootball.Pro ile daha kişisel, bol ödüllü ve amaca yönelik bir deneyim yaşamaları sağlanacak.”

IQONIQ CEO’su Kazım Atilla

“Bu anlaşma ile KONAMI, eFootball.Pro’yu, eFootball.League sürümüne yükselterek bir üst lige taşıyor. Bu yolculuğu onlarla paylaşmaktan heyecan duyuyorum. ”

Konamı Dıgıtal Entertaınment BV Başkanı Naoki Morita

Daha fazla IQONIQ haberi için: IQONIQ Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar