Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65136.29
-0.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3547.98
-0.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.82
-1.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.9
-0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

İranlı Broker, Antalya’da Ölü Bulundu

Kripto para broker’lığı yaptığı belirtilen İran asıllı Kamran Heıdari Garmderah, Antalya’da kaldığı apartta ölü olarak bulundu.

Clock
Paylaş
İranlı Broker, Antalya’da Ölü Bulundu

Kripto para broker’lığı ve gayrimenkul danışmanlığı yaptığı belirtilen İran asıllı Kamran Heıdari Garmderah, bu öğleden sonra (21.04.2021) Antalya’da kaldığı apartta ölü olarak bulundu.

Kripto para dünyasına kendini kripto para uzmanı ve gayrimenkul danışmanı olarak tanıtan Kamran Heıdari Garmderah, bir süre önce kalp rahatsızlığı yaşamıştı. Bir süre önce bu rahatsızlıktan ötürü tedavi gördüğü belirlenen Garmderah, Antalya’da yerleşik hayata geçmişti.

21 Nisan 2021 tarihinde arkadaşı, saat 14:00’ı gösterene dek Garmderah’tan haber alamayınca Konyaaltı ilçesinde kaldığı aparta geldi. Ancak ne kadar çalarsa çalsın 44 yaşındaki Garmderah’ın kapısı açılmadı. Endişelenen arkadaşı en sonunda kapısını kırarak içeriye girdi ve Garmderah’ın hareketsiz bedeni ile karşılaştı.

Durumu hemen site güvenliğine ve polise bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemeyle Garmderah’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Daha önce kalp rahatsızlığı yaşayan Garmderah’ın vefatının ardından ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Garmderah’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis ise Garmderah’ın bilgisayarına incelenmek üzere el koydu.

Ölümünün ardında yürüttüğü kripto para faaliyetlerinin olup olmadığı bilinmiyor. Ancak polisin Garmderah’ın bilgisayarını incelemek üzere el koyması bu ihtimali düşündürüyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

728×90 muhabbit - İranlı Broker, Antalya'da Ölü Bulundu300x250 muhabbit - İranlı Broker, Antalya'da Ölü Bulundu
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar