Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56790.39
10.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3261.87
6.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.25
5.17%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.3
0.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Islander Rebranding Kampanyasını Kullanıcıların Beğenisine Sundu

Islander rebranding kampanyası ile birlikte yeni maskotunu, logosunu ve yol haritasını kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Clock
Paylaş
Islander Rebranding Kampanyasını Kullanıcıların Beğenisine Sundu

Islander rebranding (yeniden markalaştırma) kampanyası ile birlikte yeni maskotunu, logosunu ve yol haritasını kullanıcıların beğenisine sunuyor.

İlginizi çekebilir: Avalanche Nedir?

Binance BannerBinance Banner

Islander, avalanche projeleri için gerçekleştirilen tüm pazarlama kampanyalarının esas ayaklarından birini oluşturuyor. Platform, projelere sağlanan desteğin ciddi bir emek ve adanmışlık istediğinin altını çiziyor.

İmajının da platformun profesyonel yapısına ve potansiyeline uygun olarak yeniden dizayn edilmesi gerektiği düşüncesiyle hareket eden platform, rebranding kampanyasını piyasaya sürdü. Islander, rebranding kampanyasının platformun sektördeki çabasını ve başarılarını ortaya koymasını hedefliyor.

Islander rebranding kampanyası etkinliği 12-19 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinlikte toplam airdrop miktarı 10.000 dolar değerinde ISA ve USDT olacak.

Etkinlikte toplamda 1 Islander hazine avı, 2 de airdrop gerçekleşecek. Islander: Ignite the Inspiration başlığı altında gerçekleşecek olan Islander hazine avında toplamda 8.000 USDT değerinde ISA dağıtılacak. Islander Avatar & Roadmap paylaşım airdrop’unda 15 şanslı katılımcı 1.500 USDT elde edecek. Islander email abonelik airdrop’unda ise 20 şanslı katılımcıya 500 USDT dağıtılacak.

Islander Ignite the Inspiration etkinliğine katılım için katılımcıların Islander hazine avı oyununu tamamlaması yeterli. Islander Avatar & Roadmap paylaşım airdrop etkinliği için ise kullanıcıların ilk olarak aşağıdaki Twitter paylaşımına gitmesi gerekiyor:

Devamında avatarlarını yeni Islander logosu olarak ayarlayan kullanıcıların yukarıdaki tweet’i alıntılayarak Islander yol haritası linkini koyması ve Islander’a dair en çok neleri sevdiklerini belirterek 3 arkadaşlarını etiketleyerek paylaşması bekleniyor. Atılan tüm tweet’ler arasından rastgele seçilecek olan kazanana, ödülü AVAX-C zinciri üzerinden iletilecek.

Islander email abonelik airdrop’una katılım için ise kullanıcıların ilk adım olarak aşağıdaki tweet’e gitmesi gerekiyor:

Sonrasında Islander’ın Newsletter’ına abone olması beklenen kullanıcıların yukarıdaki tweet’i “Let’s subscribe to Islander Newsletter: b.link/newsletter-isa” (Hadi Islander Newsletter’ına abone olalım” yazısı ile birlikte 3 arkadaşlarını etiketleyerek retweet’lemesi gerekiyor.

Islander
Islander

Islander CEX Listing Açılımı Yapıyor

Rebranding kampanyası kapsamında gerçekleşecek bir diğer etkinlik ise Islander’ın 14 Nisan 2022’de meydana gelecek olan ilk CEX listing’i olacak. Islander geçtiğimiz 2 ay boyunca 20’den fazla projeyi destekledi ve bu projelerle iş birliğine gitti. Bu projelerin toplam değer dağılımı 150.000 USDT’den fazlaydı.

Konseptinin ve token yararının tüm bu proje çalışmaları sonucunda piyasa tarafından onaylandığının altını çizen Islander, artık sıranın merkezileştirilmiş borsalardan destek alarak daha hızlı ve sürdürülebilir projelere imza atmakta olduğunu ifade ediyor.

Islander’a göre platformun CEX listing’e dahil olması token’ının gelişiminde yeni bir döneme geçildiğinin habercisi. Platform, bu yeni dönemin daha büyük bir topluluk oluşturarak tüm ekosistemde sürdürülebilir büyümenin önünü açacağını belirtiyor. Islander CEX listing’e dahil olmasının, Avalanche ekosistemine daha çok proje çekilmesine katkı sağlayacağının da altını çiziyor.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar