Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59943.57
2.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3198.29
1.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.92
0.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536
-0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Islander, Testnet Etkinliği Düzenliyor! 20.000 Dolarlık Airdrop Yapılacak!

20 Kasım 2021’de başlayan Testnet etkinliği ile 20.000 USDT değerinde ISA dağıtılacak.

Clock
Paylaş
Islander, Testnet Etkinliği Düzenliyor! 20.000 Dolarlık Airdrop Yapılacak!

Islander, projeleriyle insanları ve bunların parçası oldukları kripto para ekosistemlerini birbirine bağlayan köprüler kurmayı kendisine amaç edinmiş bir platformdur.

Yakın zaman önce yapılan bir açıklama ile Islander, mevcut her kripto para ekosisteminden blockchain projeleri için yenilikler getirecek bir platform oluşturmak üzere Islander Testnet‘i başlatıyor. Yapılan açıklamada Islander Testnet Event’in 20 Kasım 2021‘de başladığı belirtildi.

728×90 muhabbit - Islander, Testnet Etkinliği Düzenliyor! 20.000 Dolarlık Airdrop Yapılacak!300x250 muhabbit - Islander, Testnet Etkinliği Düzenliyor! 20.000 Dolarlık Airdrop Yapılacak!

Bu kapsamda da Islander, gerçekleştireceği Testnet ile platformun temel özelliklerini test etmek, bir sanal alan ortamında yer almak ve gereken her türlü geri bildirimi sağlayarak platformun gelişmesine yardımcı olmak için katılımcıları bekliyor.

Testnet’e katılmak için ise yapılması gerekenler oldukça basit! Aşağıda belirtilen adımları gerçekleştiren kullanıcılar Testnet’e katılmış olacak.

  • İlk olarak, bu bağlantıyı kullanarak kayıt yaptırmanız gerekiyor.
  • Platformun sosyal medya hesaplarını takip etmeniz,
  • Islander’da bir hesap oluşturma ve basit bir test işlemi yapmanız,
  • Islander Testnet’e katılmak için arkadaşınızı yönlendirmeniz,
  • Islander’daki deneyiminiz hakkında geri bildirim yapmanız gerekiyor.

Testnet hakkında daha fazla ayrıntı için https://islander-io.medium.com/islanders-testnet-event-20-000-worth-of-isa-airdrop-5d2d655734c1 adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili adımları gerçekleştirdiğinizde ise platformun yerel tokenı olan “ISA” cinsinden 20.000 USDT değerinde ödülü paylaşma şansına sahip olabileceksiniz. Etkinliğe katılan ve sonunda aynı seviyede olan kişiler arasında eşit olarak elde edebilmek için görevleri eksiksiz yerine getirmelisiniz.

Ödül Dağıtımı

Aşağıda yer alan ödül dağıtım tablosu Testnet’e katılan kullanıcıların elde edecekleri ödül miktarlarını göstermektedir.

Islander Battlecruiser Tier  (Top 1%): $5000

Islander Battleship Tier  (>1% to 3%): $3000

Islander Ironclad Tier  (>3% to <5%): $3000

Islander Frigate Tier  (>5% to <15%): $2000

Islander Caravel Tier  (>15% to 35%): $2000

Islander Quadrieme Tier (>35% to 65%): $2000

Islander Galley Tier  (>65%): $3000

Gerçekleşecek olan Testnet etkinliği ile, projenin bir sonraki aşamaya taşınmasında kullanıcıların etkisinin oldukça önemli olduğu belirtiliyor. Bu kapsamda da platform, oluşturulan ödül havuzundaki 20.000 USDT’i paylaşmak için kullanıcıları beklediğini belirtiyor.

Islander Hakkında

Avalanche ağı üzerinde çalışan merkezsiz bir platform olarak öne çıkıyor. Kazanmak için öğren (learn to earn) mantalitesi ile yola çıkan ekip, projelerin ve ürünlerin farklı bir şekilde pazarlanmasına yardımcı oluyor. Proje sahiplerinin, projelerin ve içerik üreticilerinin katılabileceği Islander’da farklı adalar bulunuyor. Bu adalar Islander ile iş birliğine gitmekle beraber, kurum ve yatırımcılar tarafından satın alınabiliyor.

Twitter: https://twitter.com/Islander_io

Telegram: https://t.me/islander_official

Medium: https://islander-io.medium.com/

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar