Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67672.76
1.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3124.88
1.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.8
2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.9
-0.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

İstanbul’daki Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’nda NFT Sergisi!

İstanbul’un ikinci kez ev sahipliği yapacağı Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’nda NFT pazar yeri de yer alacak!

Clock
Paylaş
İstanbul’daki Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’nda NFT Sergisi!

İstanbul ikinci kez Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Ancak bu kez fuarda NFT pazar yeri de yer alacak!

İlki oldukça ilgi gören Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, ikinci kez İstanbul’a gelerek çağdaş sanat galerilerine, sanatçılara, antikacılara ve koleksiyonculara yani tüm sanatseverlere benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Fuarda tarihimizde önemli bir izi olan antika eserler ve NFT’ler bir araya gelecek. Demos Fuarcılık tarafından Babylons NFT pazar yerinin katkılarıyla gerçekleşecek olan Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, 4 ve 7 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda ziyaretçilerini bekliyor olacak.,

728×90 muhabbit - İstanbul'daki Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı'nda NFT Sergisi!300x250 muhabbit - İstanbul'daki Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı'nda NFT Sergisi!

Antikayla Harmanlanmış NFT’ler!

Fuarda geçmiş ile gelecek bir araya gelecek! Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’nın antika bölümünde nadide eserler, el yapımı objeler, antik süs eşyaları ve tarihe tanıklık etmiş birçok antika yer alacak.

Bununla birlikte Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, NFT koleksiyonları da sergileyecek. Geleceğin teknolojisi olarak görülen Blockchain teknolojisinin ürünü NFT’ler, fuarda oldukça ilgi görmesi beklenen alanlardan biri olmakta.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar