Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65149.21
-0.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3548.21
-0.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.88
-0.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.6
-0.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

İşte Coinbase Tarafından Yatırım Yapılan Projeler!

Bugün itibarıyla Nasdaq üzerinde işlem görmeye başlayacak olan Coinbase’in (COIN) Ventures kanadının yatırım yaptığı projeleri sizler için sıraladık.

Clock
Paylaş
İşte Coinbase Tarafından Yatırım Yapılan Projeler!

Bugün itibarıyla Nasdaq üzerinde işlem görmeye başlayacak olan Coinbase’in (COIN) Ventures kanadının yatırım yaptığı projeleri sizler için sıraladık.

Ventures kanadı aracılığıyla birçok projeye yatırım yapan Coinbase, halihazırda 18 farklı blockchain projesine yatırım yapmış durumda.

728×90 muhabbit - İşte Coinbase Tarafından Yatırım Yapılan Projeler!300x250 muhabbit - İşte Coinbase Tarafından Yatırım Yapılan Projeler!

Bitcoin ve Ethereum’un da aralarında bulunduğu 18 farklı projeye yatırım yapan şirket, birçok defi projesine de yatırım yapmış durumda.

Yatırım yapılan bu projeler arasında 1 Ocak 2021’den bugüne en fazla yükseliş sağlayan proje (%2450) ise DODO (DODO) olarak öne çıkıyor. Merkezsiz bir borsa ve likidite sağlayıcı olarak tanımlanabilecek olan DODO, PMM (Proactive Market Maker) algoritmasını kullanmakta.

Ethereum ağı üzerinde çalışan DODO, 560 Milyon $’lık piyasa değeri ile kripto paralar arasında 123’üncü sırada bulunuyor.

En yüksek ikici yükseliş ise Terra (LUNA) tarafında yaşanmış görünüyor. 1 Ocak’tan bugüne yüzde 2258 artış yaşayan LUNA Coinbae Ventures yatırımları arasında bulunan diğer bir proje olarak öne çıkıyor.

Coinbase Ventures tarafından yatırım yapılan diğer projeler ise sırasıyla şu şekilde:

Audius (AUDIO), Arweave (AR), Bitcoin (BTC), Celo (CELO), Compound (COMP), DODO (DODO), Ethereum (ETH), Flow (FLOW), Keep Network (KEEP), Near Protocol (NEAR), Polygon (MATIC), Rally (RLY), Rarible (RARI), Reserve Rights (RSR), Terra (LUNA), The Graph (GRT), UMA (UMA), Uniswap (UNI)

Coinbase Ventures tarafından yatırım yapılan projeler ve bu projelerin sene başından bu yana olan fiyat performansları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar