Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64296.01
-0.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3501.96
-0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.37
-5.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.9
-0.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

İsviçreli bankacılık devi UBS Group, Hong Kong’da Kripto Para ETF’leri Başlattı

Clock
Paylaş
İsviçreli bankacılık devi UBS Group, Hong Kong’da Kripto Para ETF’leri Başlattı

İsviçreli bankacılık devi UBS Group, Hong Kong’daki varlıklı müşterilerine artık kripto para bağlantılı ETF’ler sunuyor.

72 milyon dolarlık varlığa sahip olan bu fonlar, Samsung Bitcoin Futures Active, CSOP Bitcoin Futures ve CSOP Ether Futures ETF adıyla Hong Kong’un menkul kıymetler düzenleyicisi SBF tarafından onay aldı.

728×90 muhabbit - İsviçreli bankacılık devi UBS Group, Hong Kong'da Kripto Para ETF'leri Başlattı300x250 muhabbit - İsviçreli bankacılık devi UBS Group, Hong Kong'da Kripto Para ETF'leri Başlattı

UBS’nin bu yeniş girişimi, özellikle HSBC’nin kurumsal müşteriler için bir dijital varlık saklama hizmeti başlatma planını duyurmasının ardından geldi. HSBC, Hong Kong’da güçlü bir varlığa sahip. Ayrıca banka, 2023 yılının başlarında Bitcoin ve Ethereum ETF ticaretine de girdi.

Yine HSBC’nin, yeni tanıttığı Sanal Varlık Yatırımcı Eğitim Merkezi yatırımcıları kripto varlık ürünleri ticareti konusunda eğitmeyi amaçlıyor. Bu girişimler, Hong Kong’un kripto paralara entegrasyonunda önemli gelişmelere işaret ediyor.

Son günlerde UBS ve HSBC gibi finans devleri Hong Kong’ta, perakende yatırımcıların kripto para pazarına girmelerini sağlamak için önemli adımlar atıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar