Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64153.6
-4.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3072.27
-4.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.74
0.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $551.4
-4.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Jack Dorsey: “Twitter’ın Geleceği İçin Tek Çözüm Elon Musk!”

Twitter’ın kurucularından olan Jack Dorsey, Twitter’ın Elon Musk tarafından satın alınmasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
Jack Dorsey: “Twitter’ın Geleceği İçin Tek Çözüm Elon Musk!”

Twitter’ın kurucularından olan Jack Dorsey, Twitter’ın Elon Musk tarafından satın alınmasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu:

 “Platformun geleceği için en güvendiğim çözüm bu oldu. Wall Street, Twitter’ın sahibiydi ve satın alınması çok doğru bir hamle oldu.”

728×90 muhabbit - Jack Dorsey: "Twitter'ın Geleceği İçin Tek Çözüm Elon Musk!"300x250 muhabbit - Jack Dorsey: "Twitter'ın Geleceği İçin Tek Çözüm Elon Musk!"Jack Dorsey

Twitter’ın Yeni Sahibi Elon Musk!

Elon Musk - Jack Dorsey: "Twitter'ın Geleceği İçin Tek Çözüm Elon Musk!"
Elon Musk

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma durumu uzun zamandır gündemde yer edinmeyi başarmıştı. Merakla beklenen satış ise 25 Nisan 2022 tarihinde gerçekleşti. Geçtiğimiz haftalarda Twitter’ı satın almak için yaklaşık 44 milyar dolarlık teklif veren Elon Musk, Twitter Yönetim Kurulu ile yaşadığı anlaşmazlıkların sonucunda amacına ulaştı ve Twitter’ın yeni sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir: Twitter, Elon Musk’ın Teklifini Kabul Etti!

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması kamuoyunda büyük yankı uyandırırken, Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Twitter platformunu seviyorum. Hizmet ve fikir benim için önemli olan şeyler ve bunları korumak için elimden ne geliyorsa yaparım. Küresel bir bakış açısına sahip olmamız için bize en yakın olan platform Twitter’dır. Şirket olarak Twitter benim için her zaman bir sorundu ve en büyük pişmanlığım oldu. Hep Wall Street’e ait oldu ve reklamcılık modeli haline geldi. Wall Street’ten koparılması çok doğru bir hamleydi. Açıkçası kimsenin Twitter’a sahip olması ve onu yönetmesi gerektiğine de inanmıyorum. Twitter bir şirket değil, protokol düzeyinde bir kamu malı olmak istiyor.”

Jack Dorsey

Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Almasından Sonra, Jack Dorsey “Everything In Its Right Place” Şarkısını Paylaştı!

jack dorsey 901x600 - Jack Dorsey: "Twitter'ın Geleceği İçin Tek Çözüm Elon Musk!"
Jack Dorsey

Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından kısa bir süre sonra kendi resmi Twitter sayfası üzerinden Radiohead‘in KID A albümünde bulunan “Everything In Its Right Place” şarkısını paylaştı. Jack Dorsey, “Her şey yerli yerinde” isimli şarkıyı paylaşmasıyla da satın almadan ne kadar memnun olduğunu kamuoyuna göstermiş oldu.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar