Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62380
5.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3324.05
4.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.02
4.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.7
3.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Japon Kripto Para Borsası 21 Ülkeye Kısıtlamalar Getirdi!

Japon kripto para borsası bitFlyer, kripto para işlemlerinde kara para aklamayı engellemek için seyahat kuralını devreye soktu.

Clock
Paylaş
Japon Kripto Para Borsası 21 Ülkeye Kısıtlamalar Getirdi!

Japon kripto para borsası bitFlyer, kripto para işlemlerinde kara para aklamayı engellemek için seyahat kuralını devreye soktu. Travel Rule Universal Solution Technology (TRUST) sisteminin devreye alınmasıyla birlikte Japon kripto para borsası bitFlyer, ABD, Hong Kong, Almanya ve Güney Kore gibi 21 ülkede yalnızca bazı kripto paraların transferlerine izin verecek. Böylelikle kullanıcıların işlem yapabileceği token miktarı sınırlanacak. Bu tokenlar ise şu şekilde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC), Shiba Inu (SHIB) ve Basic Attention (BAT) gibi çeşitli ERC-20 tokenları.

728×90 muhabbit - Japon Kripto Para Borsası 21 Ülkeye Kısıtlamalar Getirdi!300x250 muhabbit - Japon Kripto Para Borsası 21 Ülkeye Kısıtlamalar Getirdi!

Kara para aklamanın önüne geçmek için uygulamaya alınan seyahat kuralı ile birlikte 3 bin doların üzerindeki kripto para transferini işleyen herhangi bir finans kurumunun müşteri bilgilerini alıcı borsaya veya kuruma iletmesi zorunlu hale gelecek.

Japonya merkezli kripto para borsası Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

30 Mayıs 2023 (Salı) tarihinden itibaren seyahat kurallarına uygun hareket etmeye başlayacağız. Kripto varlıklarının türüne ve kripto varlık takas hizmeti sağlayıcısına bağlı olarak, kripto varlıklarının gönderilmesi veya yatırılması mümkün olmayabilir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar