Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66783.85
-0.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3450.72
-1.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.41
3.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.7
-1.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Japon Telekomünikasyon Devi SoftBank, Kripto Para Borsası Bullish’e Yatırım Yapacak!

SoftBank’ın bir iş kolu olan SB Northstar LP, henüz piyasaya çıkmamış olan kripto para borsası Bullish’e yatırım yapacak.

Clock
Paylaş
Japon Telekomünikasyon Devi SoftBank, Kripto Para Borsası Bullish’e Yatırım Yapacak!

Halka açık telekomünikasyon şirketi SoftBank’ın bir iş kolu olan SB Northstar LP, henüz piyasaya sürülmemiş bir kripto para borsasına yatırım yapmaya hazırlanıyor. Forbes dergisinin “Dünyanın En Büyük Halka Açık Şirketleri” listesinin 36. sırasında yer alan şirketin, 112.4 milyar dolar değere sahip olduğu biliniyor.

728×90 muhabbit - Japon Telekomünikasyon Devi SoftBank, Kripto Para Borsası Bullish'e Yatırım Yapacak!300x250 muhabbit - Japon Telekomünikasyon Devi SoftBank, Kripto Para Borsası Bullish'e Yatırım Yapacak!

SoftBank’ın yatırım yapacağı ve Block.one tarafından desteklenen kripto para borsası Bullish, yakın zaman içinde yapılan bir duyuruda SPAC anlaşması yoluyla halka açılma planlarını açıkladı. 2021 yılının sonunda tamamlanması beklenen işlem, dijital varlık pazarındaki en son halka açık şirketi piyasaya sunmuş olacak. Borsa böylece bu işlem ile, kendi SPAC anlaşmasını açıklayan Coinbase ve Bakkt’a katılmış olacak.

Bloomberg tarafından yapılan açıklamada SB Northstar’ın 7,5 milyon Bullish hissesini satın alacağı bildirildi. Daha önce yapılan açıklamalarda Bullish’in yapacağı SPAC anlaşmasının, BlackRock ve Galaxy Digital’in yanı sıra EFM Asset Management’ın taahhütlü yatırımında 300 milyon dolar içerecek şekilde ayarlandığı bildirilmişti. Bunun yanında yeni borsa Bullish’in CEO’su olarak, Eski New York Menkul Kıymetler Borsası başkanı Tom Farley’in, görev yapacağı açıklandı. 

SoftBank tarafından yapılan anlaşma, hem geleneksel değişim alanından hem de merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasından tasarım yaklaşımlarını yakalamayı amaçlayan Bullish’e olan kurumsal ilgiyi gösteriyor. 

Bullish Hakkında

Dijital varlık sektörü için ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklanan Bullish, varlık sahiplerine fayda sağlamak, yatırımcıları etkinleştirmek ve piyasa bütünlüğünü artırmak için geleneksel borsayı yeniden yapılandırıyor. Bullish’in yeni borsa yaklaşımı, yatırımcılar için dijital varlıkların erişilebilirliğini artırmak için derin likidite, otomatik piyasa yapımı ve sektör lideri güvenlik ve uyumluluğu bir araya getiriyor. 

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar