Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61684
3.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3290.57
3.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.8
3.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.6
2.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Joe Biden Taraf mı Değiştirdi? Biden’ın Kripto Paralara Karşı Tavrı Değişti mi?

Clock
Paylaş
Joe Biden Taraf mı Değiştirdi? Biden’ın Kripto Paralara Karşı Tavrı Değişti mi?

Bloomberg ETF analistlerine göre ABD hükümetinin spot ether ETF’lerini onaylama olasılığı artıyor. Çünkü Biden yönetimi daha kripto dostu görünmek istiyor. Bloomberg ETF analistleri, siyasi rüzgarların değişme olasılığına dayanarak, ABD hükümetinin spot ether ETF’lerini onaylama olasılığını %75 olarak değerlendiriyorlar.

728×90 muhabbit - Joe Biden Taraf mı Değiştirdi? Biden'ın Kripto Paralara Karşı Tavrı Değişti mi?300x250 muhabbit - Joe Biden Taraf mı Değiştirdi? Biden'ın Kripto Paralara Karşı Tavrı Değişti mi?

Analistlerin bu yeni görüşlerini yayınlamalarının ardından Ether fiyatı neredeyse %16 arttı. Birkaç önde gelen Bloomberg ETF analistinin birkaç hafta boyunca spot ether ETF’lerinin ABD hükümeti tarafından onaylanma olasılığını düşük gördükten sonra şimdi yeni finansal araçların onaylanma şansını çok daha olası görüyorlar.

Biden’ın Kripto Paralara Karşı Tavrı Değişti mi?

“Bizim spot ether ETF onay olasılığını %75’e (önceki %25’ten) artırıyoruz, bu öğleden sonra SEC’nin bununla ilgili 180 derece dönebileceğine dair dedikodular duyuyoruz”

Bloomberg Kıdemli ETF Analisti Eric Balchunas

Bloomberg’den bir ETF analisti olan Seyffart da sosyal medya platformunda benzer yorumlar yaptı. “Bu hafta Spot ethereum ETF onayları için şeyler daha iyiye gidiyor gibi görünüyor” dedi.

Balchunas ve Seyffart’ın gönderilerinden sonra ether fiyatı neredeyse %16 arttı. Konuyla ilgili bilgi sahibi bir kişi ise “Yönetimde bazı politikalarının hızla değiştiği görünüyor. Biden hükumeti artık daha az kripto karşıtı gözükmek isemiş olabilir” şeklinde açıklama yaptı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar