Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62087.16
2.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3401.67
3.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.21
8.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $406.6
-0.34%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

JP Morgan: “Ethereum, Uzun Vadede Bitcoin’den İyi Performans Göstermeli!”

Amerikan bankacılık devi JP Morgan, Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’i geçmesi gerektiğini raporladı.

Clock
Paylaş
JP Morgan: “Ethereum, Uzun Vadede Bitcoin’den İyi Performans Göstermeli!”

Amerikan bankacılık devi JP Morgan, kripto para karşıtı görüşünü değiştirmeye devam ediyor. Kripto parayı benimseme konusunda önemli yol kat eden JP Morgan, 27 Nisan 2021 tarihli “Kuzey Amerika Sabit Gelir Stratejisi” raporunda Ethereum’a da yer verdi.

Binance BannerBinance Banner

JP Morgan 27 Nisan tarihli raporu

Raporda özellikle dikkat çeken nokta, JP Morgan’ın Ethereum’un çok daha iyi performans gösterdiğini öne sürdüğü bu sayfaydı. Bununla birlikte JP Morgan, Bitcoin ve Ethereum karşılaştırması yaparak, uzun vadede Ethereum’un Bitcoin’i geçmesi gerektiğini öne sürdü.

Ayrıca geçtiğimiz hafta yaşanan düşüşte Ethereum’un spot piyasasının Bitcoin veyahut herhangi bir altcoin’e kıyasla çok daha iyi toparlandığı rapor edilmişti.

Bir aylık Ethereum fiyat grafiği

Ethereum grafiğine bakıldığında her gün yeni bir rekora doğru yol aldığı gözlenebilir. Artan fiyatı ve toparlanmalarının hızlı olmasıyla JP Morgan gibi bir bankacılık devinin ilgisini çekmiş olabilir.

Bitcoin Altınla Yarışırken, Ethereum Kripto Para Ekonomisinin Belkemiğini Oluşturuyor!

Raporda Ethereum güzellemesiyle dikkat çeken bir sayfa daha vardı. Bu sayfada Bitcoin’in bir para biriminden çok kripto emtiası olduğu ve altın ile yarıştığı, bu sırada da Ethereum’un kripto para ekonomisinin belkemiği olduğu yorumu yer alıyordu.

Bitcoin’in piyasa hâkimiyetine de değinilen raporda, geçtiğimiz yılın sonuna doğru başlayan DeFi patlamasında bile Bitcoin’in piyasa hâkimiyetini kaybetmediği yer alıyordu.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar