Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65898.01
-0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3380.04
-2.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.84
-3.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.3
-0.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

JPMorgan Destekli Onxy Platformu, Avalanche Subnet’i Kullanacak!

Avalanche dünyanın önde gelen bankalarıyla iş birlikleri yapmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
JPMorgan Destekli Onxy Platformu, Avalanche Subnet’i Kullanacak!

Avalanche dünyanın önde gelen bankalarıyla iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük bankalarından biri olan Citibank’ın Blockchain FX çözümü konusunda Avalanche ile ortaklık kurması sonrası, JPMorgan destekli Onxy platformundan da Avalanche hamlesi geldi. JPMorgan destekli Onxy platformu, tokenizasyon çalışmaları kapsamında varlıkların portföylere bağlanması için Avalanche subnet’lerini kullanacak.

728×90 muhabbit - JPMorgan Destekli Onxy Platformu, Avalanche Subnet'i Kullanacak!300x250 muhabbit - JPMorgan Destekli Onxy Platformu, Avalanche Subnet'i Kullanacak!

JPMorgan’ın blok zincir kolu Onyx, varlık yöneticileri WisdomTree ve Apollo, blockchain teknoloji sağlayıcıları Avalanche, Oasis Pro, Provenance Blockchain ve Biconomy’nin yanı sıra birlikte çalışabilirlik çözümleri LayerZero Labs ve Axelar ile yatırım-portföy yönetimi için bir blockchain birlikte çalışabilirlik kavram kanıtı (PoC) üzerinde iş birliği kurduğunu açıkladı.

Onyx Digital Assets, Consensys Quorum üzerine kurulu platformunun ötesinde, blok zincirlerinde tokenize edilmiş varlıklara ulaşmak amacıyla çeşitli birlikte çalışabilirlik protokollerinden faydalandı. Böylelikle LayerZero Onyx Digital Assets’i, önde gelen bir varlık yöneticisi ve fon tokenizasyonunda öncü olan WisdomTree tarafından sunulan fonlar için abonelikleri ve işlemleri kolaylaştıran izinli bir Avalanche Evergreen Subnet ile bağladı.

Konuyla ilişkili olarak Ava Labs Başkanı John Wu ise şu açıklamalarda bulundu:

“Project Guardian kapsamındaki bu girişim, Ava Labs’ın Avalanche’ın hızından, ölçeklenebilirliğinden ve özelleştirilebilirliğinden yararlanırken, dünyanın çeşitli varlıklarını dijitalleştirip tokenize etmek için araçlar ve teknoloji sağlama misyonuyla temelinde uyumludur. Finansın geleceğini ileriye taşımaya yardımcı olan bu tür sektör liderleriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz.”

Ava Labs Başkanı John Wu

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar